20-21.06 (sobota-niedziela) Dni Baranowa Sandomierskiego – program

Zespoły Varius Manx i Baciary będą gwiazdami tegorocznych obchodów Dni Baranowa Sandomierskiego. Szczegółowy program wydarzenia na plakacie.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MD
5 lat temu

sobota – niedziela w tym roku to raczej daty 20-21.06

Loboga
5 lat temu

KTO PRZYJDZIE NA VARIUS MANX… DAJCIE BACIARY W NOCY TO LUDZIE SIĘ ZABAWIĄ. CO ZA GENETYCZNE NIEDOROBY TAK TO ZROBIŁY.

cymes
5 lat temu

Wybór nowego burmistrza Baranowa Sandomierskiego to wielka porażka dla gminy i społeczeństwa lokalnego.Nie dość że gość nie ma absolutnego pojęcia o zarządzeniu to skutecznie niszczy wszystko co do tej pory zostało osiągnięte.Wielki panicz (czytaj burmistrz) z Rzeszowa tak pan Marek M. mieszka w Rzeszowie nie ma nic wspólnego z tutejszym miejscem pracy jakim jest Miasto i Gmina Baranów Sandomierski .Niestety od dnia wyboru panicza na stanowisko burmistrza Gmina Baranów Sandomierski przestała żyć, a gość nie robi nic tak NIC.Godziny przyszłych dni Baranowa Sandomierskiego w przyszłych latach też są już policzone i raczej do likwidacji , tak jak i stok narciarski w Siedleszczanach.Jak na razie panu paniczowi bardzo dobrze wychodzi sprzedaż gminnych gruntów kolegom ze szkolnej ławki..Pozdrawiam

Gruby
5 lat temu
Reply to  cymes

Naślij mu kontrolę jak masz podejrzenia. Kto go wybrał? Miejscowego kandydata nie było?

Lutek Narożniak
5 lat temu

przy Baciarach się zrelaksujecie, a w przyszłym roku zrobicie poprawiny w Tarnobrzegu gdyż urzędnik w magistracie jest z Baranowa i zapewne będzie chciał zaprosić tych „miszczów”

g20
5 lat temu

jaki burmistrz taki dzień Baranowa.Gość rozpierniczył dwie super imprezy regionu..

cienias
5 lat temu

haha,jest agent.Dwa lata temu w Skopaniu dużym nakładem finansowym została wyremontowana i oddana remiza OSP.Teraz burmistrz obok niej buduje nową . Oszczędności na dniu Baranowa pójdą do Skopania.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x