Młodzi piłkarze Siarki Tarnobrzeg wygrali turniej w Jodłowniku

Drużyna Siarki Tarnobrzeg z rocznika 2004 wygrała turniej w Jodłowcu. Młodzi Siarkowcy sprawdzali swoje umiejętności z rówieśnikami z województwa małopolskiego w turnieju o puchar Banku Spółdzielczego.

Wyniki grupowe:

SIARKA – Garbarnia Kraków 3:0 (bramki Wojciech Bieniarz, Filip Krempa, Fabian Wojtaszek)

SIARKA – Orkan Szczyrzyc I 1:0 (Fabian Wojtaszek)

SIARKA – Dunajec Nowy Sącz 3:0 (Filip Krempa, Jakub Sowa, Piotr Przykaza)

Ćwierćfinał

SIARKA – Orkan Szczyrzyc II 6:0 (Filip Krempa, Fabian Wojtaszek x2, Jakub Sowa, Wojciech Bieniarz, Kamil Wilk)

Półfinał:

SIARKA – Didi-Gol Rabka Zdrój 1:0 (Wojciech Bieniarz)

Finał:

SIARKA – Grodzisko Raciechowice 1:0 (Fabian Wojtaszek)

Najlepszym piłkarzem turnieju został wybrany zawodnik Siarki Fabian Wojtaszek, a wyróżnienie przypadło Janowi Gurdakowi. Warte podkreślenia jest także fakt że dwaj bramkarze Jakub Jędrychowski i Błażej Magda nie wpuścili ani jednej bramki podczas całego turnieju.

Skład drużyny: Błażej Magda, Jakub Jędrychowski, Jan Gurdak, Mateusz Płaneta, Aleksander Jędrzejowski, Bartosz Sapuła, Fabian Wojtaszek, Filip Krempa, Jakub Sowa, Kacper Koktysz, Piotr Przykaza, Wojciech Bieniarz, Tomasz Wdowiak, Kamil Wilk

– Był to nasz ostatni turniej w sezonie 2014/2015. Staraliśmy się w tym sezonie jak najwięcej jeździć na turnieje, bo w tym wieku chłopcy potrzebują gry aby podnosić swoje umiejętności – komentuje trener Piotr Wawrylakowski. – Widząc po wynikach, że nasza praca idzie w dobrym kierunku bo już z pewnego pułapu nie schodzimy. Teraz zasłużony miesięczny odpoczynek od treningów, a od sierpnia bierzemy się do pracy wyjeżdżając na tygodniowy obóz nad Solinę i start w lidze – dodaje.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x