Artur Melon nie jest już bramkarzem Siarki Tarnobrzeg

Artur Melon nie będzie już bronił barw tarnobrzeskiej Siarki. Umowa z Melonem nie została przedłużona – nie udało nam się dowiedzieć, jaka była przyczyna rozwiązania kontraktu.

Obok Artura Melona z Siarki odeszli również Marcin Truszkowski i Mariusz Kukiełka. Dzisiaj przedłużono kontrakty z Danielem Koczonem i Jakubem Więckiem. W zespole zostaje również Marcin Stefanik. Podpisano również umowę z 24-letnim napastnikiem Mariuszem Korzępą, który ostatnio grał w Stali Mielec oraz 24-letnim bramkarzem Pawłem Pawlusem, ostatnio występującym w Izolatorze Boguchwała. Do Siarki wraca również Kamil Beszczyński, który ostatnio bronił w trzecioligowej Stali Rzeszów.

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
5 lat temu

Widzę Panie Gasior ze plan na sezon 15/16 jest zepchnąć Siarkę do ||| ligi

Gin
5 lat temu

Trener Gąsior nie bez powodu znalazł sie w Siarce żadna z jego decyzji nie była dla dobra Siarki usunął najlepszych zawodników w konkretnym celu!

kiko
5 lat temu

Jeżeli to nie była osobista decyzja Artura to każdy inny przypadek jest strzałem w kolano.

Piękny dzień
5 lat temu

Kolejny piękny dzień 🙂

Robin
5 lat temu

Kilka meczy zawalił lecz generalnie na tle słabego zespołu wyróżniał się. Zresztą jak obrona dziurawa to bramkarz ma co robić.

Kibic
5 lat temu

Nie zakłamujmy prawdy żaden z tych zawodników nie odszedł tylko został potraktowany jak zwykły śmieć i zwolniony przez trenera Gąsiora i zarząd

K
5 lat temu
Reply to  Kibic

Nie każdy, nie przesadzaj, kilku zawodnikom trzeba było podziękować. Dziwisz się Gąsiorowi, że wywala? 6 meczy z rzędu przegrać drużyną budowaną na I ligę. Po pierwszych 5 meczach będziemy rozliczać Gąsiora. Oby udało mu się zbudować drużynę na II ligę.

Tomasz
5 lat temu

oby nie zastąpił go Beszczyński.

maryjan
5 lat temu

Prawda jest taka, że Siarka jest poważnym kandydatem do spadku. I tylko nadprzyrodzone moce mogą ten fakt zmienić. Zespół został bardzo poważnie osłabiony, a ci którzy przyszli (przyjdą)jedynie obniżą poziom gry.

Lutek Narożniak
5 lat temu

W miejsce stadionu proponuję zbudowanie profesjonalnego placu zabaw, a wszystkim to wyjdzie na dobre. Rodzice będą zadowoleni, dzieci szczęśliwe, media to kupią jako pionierski projekt a Prezydent wygra wybory. Może wreszcie skończą się te pryszczate dyskusje szalikowców nt. świętości kopaczy. Kto powiedział, że w każdej gminie musi być drużyna piłkarska.

Tommy
5 lat temu

Nie musi. Tym ,że większość kibiców musi ale…wyjechać do Anglii na zmywak.

exelencio
5 lat temu

????

kkgg
5 lat temu

to dlaczego z klubu usuwa sie najzdolniejszych wychowankow i odsuwa sie ich od pierwszego zespolu jak i tak nie ma kasy na nowe nabytki tego nie rozumiem czy ktos o zdrowych zmysach tak robi chyba tylko Wojnar z Gasiorem maja na to pomysl wielkie brawa dla nich smiech i zenada

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x