Policjanci zatrzymali 29-latka, który ranił nożem dwie osoby

Blisko 70 policjantów przez kilka godzin prowadziło poszukiwania 29-letniego mężczyzny. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że podczas awantury ranił on nożem dwie osoby. Wczoraj, przed godz. 20 został zatrzymany w Łańcucie. 29-latek trafił do policyjnego aresztu.

O zdarzeniu oficer dyżurny tarnobrzeskiej jednostki został powiadomiony przed południem. Z przekazanych informacji wynikało, że 29-letni mężczyzna podczas pobytu u znajomej wszczął awanturę, podczas której ranił nożem ją oraz przebywającego tam mężczyznę. Sprawca zaraz po zdarzeniu uciekł. Do zdarzenia doszło w gminie Baranów Sandomierski.

Funkcjonariusze zapoznali się z rysopisem sprawcy i niezwłocznie przystąpili do jego poszukiwań. Komunikat o poszukiwanym mężczyźnie dyżurny jednostki policji przekazał podległym patrolom pełniącym służbę. Kilkudziesięciu funkcjonariuszy sprawdzało przyległe miejscowości oraz las, a w rejon poszukiwań skierowano przewodników z dwoma psami tropiącymi. Do działań zaangażowano blisko 70 policjantów.

Wysiłki funkcjonariuszy przyniosły efekt. Wczoraj, przed godz. 20 mężczyzna został zatrzymany w Łańcucie. 29-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna w przeszłości był wielokrotnie notowany za przestępstwa przeciwko mieniu.

W tej sprawie postępowanie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Tarnobrzegu.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x