Siarka zwycięża w V edycji Turnieju o Puchar Prezydenta Tarnobrzega (fotoreportaż oraz video HD)

Zgodnie z przewidywaniami pierwsza drużyna Siarki Tarnobrzeg zwyciężyła w kolejnej edycji Turnieju o Puchar Prezydenta Tarnobrzega. Mimo iż podopieczni trenera Gąsiora dzień wcześniej rozegrali spotkanie pucharowe, podczas turnieju na Zwierzyńcu nie mieli większych problemów z pokonaniem lokalnych rywali wygrywając wszystkie spotkania, strzelając łącznie 10 bramek i tracąc zaledwie 1.

Do rozgrywek przystąpiło siedem drużyn z Tarnobrzega, zabrakło niestety reprezentanta osiedla Wielowieś, który nie zdołał skompletować składu. W finale Siarka Tarnobrzeg wygrała z OKS Mokrzyszów 4:0. Mecz o trzecie miejsce pomiędzy Siarką II Tarnobrzeg a Iskrą Sobów zakończył się w regulaminowym czasie gry remisem 1:1, do rozstrzygnięcia potrzebne były więc rzuty karne, w których lepsi okazali się młodzi Siarkowcy. Na piątym miejscu uplasował się Junior Zakrzów, na szóstym Koniczynka zaś ostatnie miejsce zajęła Wspólnota.

Oprócz nagrody głównej za zajęcie pierwszego miejsca, przyznano nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem turnieju okazał się grający trener OKS Mokrzyszów, Marcin Stępień (4 bramki). Statuetka dla najlepszego golkipera powędrowała w ręce Przemysława Janowskiego (Siarka II). Najbardziej wartościowym zawodnikiem całego turnieju uznano Łukasza Nadolskiego (Siarka I).

VIDEO WKRÓTCE. ZAPRASZAMY

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
nm,
5 lat temu

prezydent sprawił iż Siarka II została wycofana z rozgrywek, w drużynie której ogrywana była młodzież – wstyd

Mariusz Max Kolonko
5 lat temu

Kiedy to wideo ??

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x