Zapraszamy na transmisję z konferencji Siarki Tarnobrzeg S.A.

Portal NadWisłą 24.pl zaprasza na transmisję video z konferencji prasowej zwołanej przez zarząd Siarki Tarnobrzeg S.A., z udziałem m.in. prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba. Transmisja rozpocznie się w środę 5. sierpnia, około godz.12.

Transmisja będzie w jakości HD, dlatego mniejsza wydajność komputera lub wolniejszy internet mogą wpłynąć negatywnie na jakość odbioru. Z góry przepraszamy za ewentualne problemy techniczne.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zatopić platforme
5 lat temu

Fundusze Kancelarii Prezydenta, które przejmie ekipa Andrzeja Dudy, są tak małe, że sparaliżują początek jego urzędowania, twierdzi „Rzeczpospolita”.

Z informacji gazety wynika, że tuż przed drugą turą wyborów zmieniono regulamin organizacyjny kancelarii, zaś 31 lipca weszły w życie m.in. zmiany w statucie oraz nowy regulamin wynagradzania pracowników. Umożliwiło to likwidację niektórych stanowisk pracy, a zwalniani pracownicy oprócz odpraw przewidzianych w kodeksie pracy dostali dodatkowe odszkodowanie w wysokości kwartalnych zarobków.

KASANDRA
5 lat temu

HALO,HALO !! TO MA BYĆ KONFERENCJA SIARKI TARNOBRZEG A WY O DUDZIE I KOMOROWSKIM . BARDZO DOBRZE WIĘCEJ KŁÓD POD NOGI TEGO MARNEGO DUDY NUDY. NIECH SIĘ TERAZ WYKAŻE.

nie glosowalem na wariata
5 lat temu

I zesrales sie juz?!!!!!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x