12.09 (sobota) 16. edycja festiwalu SATYRBLUES

Tegoroczna, 16 już edycja festiwalu Satyrblues odbędzie się w sobotę 12. września, w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Gwiazdą tegorocznego święta bluesa i satyry będzie NEAL BLACK, amerykański gitarzysta i wokalista z San Antonio. Artysta wraz ze swoim zespołem THE HEALERS przyjeżdża do Polski po raz pierwszy, na specjalne zaproszenie Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia „OKO” – Ochrona Kultury Oryginalnej.

video: Neal Black

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bronek
6 lat temu

ta impra ma tylko jedną wadę !!! ma zdecydowanie za małą salę i czas by to zmienić, bo co roku jest więcej chętnych niż miejsc w TDK-u. Wiem, że organizatorzy chcą zachować teatralny klimat, ale sala na 500 miejsc aż się prosi.

Lutek Narożniak
6 lat temu

Ależ ten czas szybko zap….a, to już 16 edycja Satyrblues! Wg. mnie ten festiwal to wzór do naśladowania. Wszystko mi w nim pasuje więc Wyczekuje go niczym diabeł grzechu pierworodnego.
Byłem wczoraj na rynku i jak zobaczyłem te twarze nie skażone myśleniem wpatrujące się beznamiętnie w okno sceny niczym Rydzyk w niezrealizowane przelewy to mi się Jarmarku na 10 lat odechciało.

Ojciec Mateusz
6 lat temu

No wreszcie!Coś długo w tym roku nie było info o festiwalu i już się obawiałem że za nowego prezydenta impreza została odwołana.Teraz najgorsze upały przetrzymam – byle do 12 września !

Lutek Narożniak
6 lat temu

Alleluja i do przodu Mateo jak mawia klasyk

Jurand ze Spychowa
6 lat temu

Nareszcie. Odliczam dni do 12 września.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content