Zapraszamy na transmisję video z konferencji Sławomira Kosakowskiego

Portal NadWisłą 24.pl zaprasza na transmisję video konferencji zwołanej przez podwykonawcę w Tarnobrzeskim Parku Przemysłowo-Technologicznym Sławomira Kosakowskiego. Konferencja odbędzie się w siedzibie TVL, w czwartek 13. sierpnia, początek transmisji – godz.11.

*******************************************************************************************************************************************************************

Transmisja będzie w jakości HD, dlatego mniejsza wydajność komputera lub wolniejszy internet mogą wpłynąć negatywnie na jakość odbioru. Z góry przepraszamy za ewentualne problemy techniczne.

*******************************************************************************************************************************************************************

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ano
5 lat temu

Powie prawdę o tym zamieszaniu?Przecież każdy wie że prezydent Kiełb nie dał pieniędzy a są albo były na koncie zabezpieczone do momentu zakończenia spraw sądowych. W kampanii użyto Kosakowskiego jako poszkodowanego przez U.M. Ciekawi mnie czy powie prawdę jak było?

Zygmunt
5 lat temu

Musi mieć kolejne rewelacje skoro zwołuje konferencje prasową po wygranych przez Kiełba wyborach. Był już finał sądowej sprawy Mastalerza przeciwko nierzetelnej dziennikarce TVL Kociubie i Kosakowskiemu?

Brawo !
5 lat temu

Sławomir ! Sławomir ! Sławomir !

Miasto inwestycji :D
5 lat temu

Norbert jeszcze Ci dom rozbiorą. 😀

referendum
5 lat temu

Żenada,żenada,żenada!!!!!!!Pieniędzy nie dostał od U.M. są nadal zdeponowane w Sądzie a w kampanii tak krzyczał na Mastalerza że nie otrzymał zapłaty! Jesteś facet niepoważny! Przyłącz do mojego domu na odcinku 50 metrów kosztował mnie z materiałami 1600 złotych a ty bredzisz o 26 000 tysiącach złotych.Kosakowski zwołuje konferencję w radiu TVL!!! żenada,żenada!!

renifer
5 lat temu

Czy ten facet ma dobrze pod sufitem?

górnik
5 lat temu

„brawo” TVL trzymacie dalej wysoki poziom ….żenady

waldek
5 lat temu

Ludzie, co z was z dziennikarze. Przecież ten Kossakowski złorzeczył na Mastalerza, że mu nie zapłacił kasy za prace wykonane w parku. A Mastalerz tłumaczył się, że wpłacił te pieniądze do depozytu sądowego, bo takie jest prawo. Dlaczego nikt nie zapytał, czy Kiełb wycofał pieniądze z depozytu i przekazał je Kossakowskiemu? Skoro jest taki dobry. Moralność Kalego? Mastalerz nie zapłacił źle, Kiełb nie zaplacił dobrze?

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x