30.08 (niedziela) „Pożegnanie Wakacji 2015” z Lao Che, w Sandomierzu

Zespół Lao Che będzie gwiazdą koncertu zorganizowanego w ramach „Pożegnania Wakacji 2015” w Sandomierzu. Oprócz Lao Che na scenie zagrają również Boozer, In Silent, Miasto Nocą, Diaboł Boruta. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 30. sierpnia, na sandomierskiej starówce. Oprócz koncertu, w ramach sandomierskiego „Pożegnania Wakacji” odbędzie się również VII Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa.

PROGRAM IMPREZY

10.00 – AKCJA MOTOSERCE 2015 – VII Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa – motocykliści dzieciom: parada motocykli, zbiórka krwi, pokazy sztuk walki, ratownictwa medycznego i Straży Pożarnej

12.00 – praktyczny instruktaż dla dzieci w ramach akcji „Bezpieczny powrót do szkoły” i event promocyjny projektu „Szlachetna Paczka”

15.00 -19.30 koncerty zespołów: Boozer, In Silent, Miasto Nocą, Diaboł Boruta

20.00 – finał imprezy i koncert zespołu LAO CHE

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gość
5 lat temu

Wszystko ładnie sie przedstawia z tym że cały program imprezy jest chłopaków z Boruty a tak jakby Sandomierskie Centrum Kultury może jedynie pochwalić sie organizacja praktycznego instruktażu dla dzieci w ramach akcji „Bezpieczny powrót do szkoły” i eventu promocyjny projektu „Szlachetna Paczka” oraz koncertu Leo Che.
Patrząc na plakat MOTOSERCA nie zauważyłem nawet jednego wydarzenia z pożegnania wakacji. Były to zupełnie dwie inne imprezy a Centrum Kultury przejeło cały plan Motoserca dla siebie, i pewnie podziekowania i gratulacje tez przejmie Sz.P Dumin za wspaniałą organizacje.

Oby w nastepnym roku postarali się troche bardziej.

Pozdro.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x