Szansa na punkty

Pierwsza środowa kolejka tego sezonu przed klubami małopolsko-świętokrzyskiej III ligi. Do Sandomierza, na mecz 4. kolejki, przyjadą zawodnicy outsidera Beskidu Andrychów.

Beskid ubiegłoroczne rozgrywki zakończył na 13. miejscu, notując 11 zwycięstw, 8 porażek i 15 przegranych. Spośród sześciu starć pomiędzy Wisłą i Beskidem sandomierzanie wygrali cztery i dwa zremisowali (oba na wyjeździe).

W czerwcu stanowisko trenera Beskidu objął Szymon Burliga (wcześniej Orkan Szczyrzyc), dla którego start sezonu nie jest łatwy. Co prawda w pierwszym meczu u siebie Beskid bezbramkowo zremisował z Wolanią Wola Rzędzińska, ale w kolejnych dwóch – z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski i Porońcem Poronin – były wysokie porażki 0-4. Obecnie Beskid zajmuje ostatnią lokatę w tabeli z zerowym kontem strzeleckim.

Z zespołu odeszli m.in. Bartłomiej Pająk do Podhala Nowy Targ, Jakub Słupski do Porońca Poronin i Michał Adamus do LKS Piotrowice. Z kolei przyszli głównie młodzi jak – Grzegorz Talaga z Soły Oświęcim, Michał Tylek z Orkana Szczyrzyc czy Józef Mizera z Hutnika Nowa Huta.

foto&źródło: Wisła Sandomierz

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x