Wygraj wejściówkę na piątkowy koncert Indios Bravos

W piątek 28. sierpnia w staszowskim Golejowie, na terenie OW „Lotnik” wystąpi gwiazda reggae w Polsce – Indios Bravos.

Indios Bravos powstało w 1997r. jako projekt dwóch Piotrów- Banacha, założyciela i w tamtym okresie gitarzystę zespołu Hey oraz „Gutka” Gutkowskiego zaangażowanego we współpracę z m.in. Paktofoniką i AbraDabem ( Kaliber44 ). Ewoluująca od samego początku powstania zespołu muzyka Indios Bravos to swoista mieszanka reggae, rocka i bluesa. Mocną stroną utworów są teksty, niosące pozytywne, filozoficzne przesłanie.

Zespół koncertuje od 2003r i ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów rocznie przy wypełnionych salach. Zagrali na wielu dużych festiwalach, takich jak: Heineken Open’er Festival, Jarocin, Coke, Przystanek Woodstock. Na tym ostatnim wystąpili dwukrotnie, odbierając w 2007r z rąk Jurka Owsiaka nagrodę Złotego Bączka przyznawaną przez publiczność za najlepszy występ festiwalu. Obecnie zespół gra w składzie: Piotr „Gutek” Gutkowski –wokal, Piotra Banach – gitara, Krzysztof Sak- gitara, Marcin Łuczyński- instrumenty klawiszowe, Ryszard Łabul- bas, Lech Grochala. Koncerty Indios Bravos to nie tylko muzyka, ale też niejednokrotnie wspaniałe parateatralne widowisko, które powstaje dzięki spektakularnej oprawie artystycznej grupy indiańskiej (www.preria.net).
Oprócz koncertów na żywo zespół sukcesywnie się rozwija, nagrywając kolejne płyty, których na koncie mają już osiem (ostatnia to JATATA wydana nakładem Mystic Production w październiku 2013 roku.

Bilety: przedsprzedaż 25 zł i 35 zł w dniu koncertu
Bilety dostępne w Zakładzie Fryzjerskim u Tomcyna, ul. Długa 3, Staszów
Wydarzenie na facebooku – tutaj

DLA NASZYCH INTERNAUTÓW MAMY DWIE POJEDYNCZE WEJŚCIÓWKI NA KONCERT. WEJŚCIÓWKI TRAFIĄ DO OSÓB, KTÓRE JAKO PIERWSZE NA ADRES redakcja(małpa)nadwisla24.pl PRZEŚLĄ E-MAILA W TYTULE WPISUJĄC „Indios Bravos”- w treści e-maila należy dopisać dane kontaktowe

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content