Konferencja prasowa prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba (video)

Remonty skrzyżowań i dróg w Tarnobrzegu, prace na terenie dworca PKS oraz akcja „Biała sobota” – to główne tematy poruszane podczas dzisiejszej konferencji prasowej, zwołanej przez prezydenta Kiełba. Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KASANDRA
8 lat temu

Ciekawe jaką tym razem „sensację ” nam zafunduje „jego huśtawkowość miłościwie nam panujący”? Po huśtawce bawił się z działkowcami. Ot taki „rozrywkowy włodarz nam się trafił, a Biuro Obsługi Inwestora pęka w szwach ale od niepotrzebnych urzędników.

Gdzie jest Norbert ???!
8 lat temu

Gdzie jest Norbert ?? Gdzie jest Norbert ?? Co mu sie stało ???

obywatel
8 lat temu

Bardzo proszę o nagłaśnianie pytań dziennikarzy.

az
8 lat temu

To on ma o czym jeszcze gadać????

kibic
8 lat temu

Człowieku! przygotowujesz konferencję prasową a przygotowania merytoryczne to totalne nieporozumienie.Miejsca pracy i inwestorów,gdzie masz? wynik twój: miesiąc i sześć dni wydałem pozwolenie,da się? da nie jak za pana Dziubińskiego latami.Borów będzie uzbrajany? a tam nie ma trzech działek pana Wąsika?!ma budować dewloper dwa domki pod sprzedaż?! Pozwolenia są wszystkie panie Kiełb?

janusz
8 lat temu

mieszkańcy odsuneli Mastalerza od rządzenia i już widać pierwsze efekty-powstają galerie, bedzie wyremontowany dworzec, ogolnie cos zaczyna się dziać, bo inwestorzy mają do czynienia z poważnym prezydentem a nie nieobliczalną i mściwą postacią, stawijającą kosmiczne warunki.
Gdyby Mastalerz rządził nastepne 5 lat, daje uciąć rękę, że żadna galeria by nie powstała i miasto wciąż wyglądałoby jak skansen.

Arek
8 lat temu
Reply to  janusz

Grzegorz, czy to ty?

kibic
8 lat temu
Reply to  janusz

A co ma galeria wspólnego z Urzędem i Prezydentem? Widać wiesz gdzie dzwoni ale nie wiesz w którym kościele! To teren prywatny i Kiełb nie ma prawa wypowiadać się za inwestora bo to nie jego działka! Gdzie są inwestorzy panie Kiełb? gzie miejsca pracy? szkolnictwo rujnujecie! Dlaczego nie rozliczono Wąsika! Czyżby miał haka na Kiełba? Jak tam Borów i działeczki? uzbraja się już Wasikowi? Oszukał Kiełb wyborców! ale przyjdzie czas rozliczeń i taczki jako taxi podstawimy!!!!!!!!

ksk
8 lat temu
Reply to  kibic

A zgoda na budowę i pozostałe papierki, które należy mieć by zacząć budowę na prywatnej działce to gdzie się załatwia?
.
No i w jaki sposób rujnują oświate?

Andrzej
8 lat temu

Niech Kiełb pracuje cztery lata, poźniej go ocenimy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content