Szukasz karty kredytowej dopasowanej do Ciebie? Rozwiązaniem może być firmowa karta kredytowa!

Masz problem z płynnością finansową firmy? Kontrahent spóźnia się z zapłatą za fakturę, a ty pilnie potrzebujesz gotówki? A może chcesz wprowadzić nowe technologie, które wymagają dodatkowych środków? Rozwiązaniem może być firmowa karta kredytowa!

Dzięki bieżącemu dostępowi do limitu kredytowego, nie musisz się martwić opóźnieniami w płatnościach za twoje usługi lub produkty. Ty regularnie opłacasz faktury, a wiarygodność firmy pozostaje niezachwiana. Karta kredytowa okaże się niezastąpiona w podróżach służbowych lub w sytuacjach nie do przewidzenia. Poza wysokim limitem kredytu oferuje ona szereg usług dodatkowych, które ułatwią ci codzienne prowadzenie firmy. Wbrew pozorom, jeśli rozsądnie używasz karty kredytowej nie musisz martwić się wysokimi kosztami. Oferuje ona długi okres bezodsetkowy, który umożliwia spłatę zobowiązań w ciągu 54 – 60 dni bez konieczności zapłaty odsetek. Pamiętaj, że dotyczy on zwykle tylko transakcji bezgotówkowych. Wypłacając gotówkę z bankomatu będziesz zmuszony zapłacić prowizję i odsetki. Wykorzystanych środków nie musisz spłacać jednorazowo. W każdym okresie rozliczeniowym wystarczy, że zwrócisz kwotę minimalną, która wynosi ok. 5 %. Wiele kart kredytowych oferuje także spłatę ratalną wybranych transakcji, co może ci znacząco ułatwić zachowanie stabilności finansowej firmy. Pamiętaj jednak, że za korzystanie z karty kredytowej pobierana jest opłata roczna, która może wynieść od kilkudziesięciu do kilkuset PLN rocznie. Można jej uniknąć aktywnie korzystając z przyznanego limitu kredytowego.

Karta kredytowa umożliwia płatności bezgotówkowe, co dla każdego przedsiębiorcy jest bezpieczniejszym rozwiązaniem, niż częste wizyty w oddziałach banku. Dodatkowo w przypadku utraty karty kredytowej masz możliwość jej szybkiego zastrzeżenia. W szczególnych przypadkach bank ochroni cię także przed nieuprawnionym użyciem karty. To nie jedyne korzyści, jakie daje ci ten rodzaj wsparcia finansowego twojej firmy. Nowoczesne karty kredytowe dla firm oferują szereg usług dodatkowych, które mają na celu ułatwienie prowadzenia ci interesu. Warto wspomnieć o specjalnych platformach finansowych połączonych z rachunkiem karty kredytowej, które pomagają w codziennym zarządzaniu przedsiębiorstwem, o mobilnych wpłatomatach, dzięki którym szybko i bezpiecznie wpłacisz utarg, albo o specjalnych strefach coworkingu dostępnych dla posiadaczy kart kredytowych. Na porządku dziennym są też atrakcyjne pakiety ubezpieczeń, a przy bardziej prestiżowych kartach także usługi Concierge i Assistance. Wydaje ci się, że posiadając firmową kartę kredytową nie masz możliwości udziału w programach rabatowych organizowanych przez wydający ją bank? Nic bardziej mylnego. Wybrane produkty z tej kategorii oferują ci atrakcyjne zniżki w wielu punktach handlowo – usługowych na terenie całego kraju.

Przy rozsądnym korzystaniu z karty kredytowej i dbaniu o regularne spłaty zaciągniętego kredytu możesz w prosty sposób poprawić stan firmowych finansów. Warto, więc porównać najlepsze oferty firmowych kart kredytowych na stronie www.karta-kredytowa24.pl. Dostępne na stronie opisy poszczególnych produktów ułatwią ci dokonanie dobrego wyboru, a gdy już podejmiesz decyzję możesz złożyć wniosek o wybraną kartę kredytową.

artykuł sponsorowany

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Skip to content