25.09 (piątek) Koncert zespołów Meat Nation i Zaopatrzenie, w Sandomierzu

Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na koncert zespołu z Gdańska – MEAT NATION (Hardcore/Crossover Thrash). Jako support zagra punkowy zespół z Nałęczowa – ZAOPATRZENIE. Wydarzenie odbędzie się 25 września br. o godz. 20.00 w Lapidarium pod Ratuszem (Rynek 1 w Sandomierzu).

Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed koncertem.

****
MEAT NATION jest zespołem grającym hardcore/crossover thrash z Gdańska. Zespół oficjalnie powstał 10 stycznia 2013 z inicjatywy Kacpra Lisieckiego i Szymona T. Szelewy. Zawirowania dookoła tego, czym Meat Nation jest, jak się będzie nazywać i co będzie grać trwały około pół roku. W lecie 2013 roku do zespołu doszedł gitarzysta Mikołaj Cybal i wtedy już Meat Nation nabrało „hardcorowej mocy”. Zanim jednak kształt zespołu sie uformował ostatecznie zaszło wiele zmian, koncertów i transferów. Kacper Lisiecki odszedł z zespołu, wokalistą został Dawid „Chrzan” Brodowski, a perkusiści… byli w ciągłym transferze. W przedziale tak naprawdę półtora roku scenicznej działalności zespół zagrał 16 koncertów na terenie Pomorza, zrzeszając niemałe grupki nowych fanów.

Aktualny skład zespołu to:
Szymon T. Szelewa – Bass / wokal
Mikołaj Cybal – Gitara
Dawid Brodowski – Wokal
Daniel Ogorzałek – Perkusja

Więcej informacji:
facebook.com/MeatNation?fref=ts
facebook.com/events/748793265224783/

ZAOPATRZENIE narodził się w 2014 roku z miłości do muzyki. Od początku w naszym repertuarze znalazły się utwory takich wykonawców jak: The Clash, Dead Kennedys, The Jam, Buzzcocks i inne. Stale poszukujemy kolejnych numerów do zagrania. Wciągamy klasyki, odświeżamy i gramy z pełną mocą! Jeśli kochacie dobry, klasyczny PUNK to nie powinno was zabraknąć na naszym koncercie.

Członkowie:
Fryderyk Almert – wokal
Mariusz Topolski – gitara
Artur Byzdra – Bas
Grzegorz Wójciak – gitara
Witek Mikowski – perkusja

Więcej informacji:
facebook.com/zaopatrzenieband

info: Sandomierskie Centrum Kultury

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content