Tarnobrzeg: Manifestowali przeciwko inwazji imigrantów (fotoreportaż oraz video HD)

Kilkaset osób wzięło udział w manifestacji „STOP inwazji imigrantów”, która odbyła się wczoraj, na Placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu. Organizatorami wydarzenia byli: Obóz Narodowo-Radykalny Tarnobrzeg, Kibice Siarki Tarnobrzeg oraz Tarnobrzescy Nacjonaliści.

– Wyrażamy swój sprzeciw wobec narzucaniu nam przyjmowania obcych kulturowo i religijnie muzułmanów. Nie pozwólmy, aby ulice naszych miast zamieniły się w przedmieścia Paryża. Nie dajmy narzucić sobie prawa szariatu. Nie dajmy sprowadzić do naszej Ojczyzny zagrożenia terrorystycznego – głosili uczestnicy manifestacji.

Więcej w materiale video.

foto&video: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
M-26-7
8 lat temu

kilkaset osób buhahahaha!

Kingpin
8 lat temu

Ze 300 bylo. To nie jest kilkaset?

tbg
8 lat temu

W Sandomierzu podobno było ok 10 osób

anty
8 lat temu

Widzę banery: Staszów, Sandomierz, Stalowa Wola i Tarnobrzeg animozje klubów sportowych poszły na bok? Nikt nie zginął? Nikt się nie pobił? Można?

goska
8 lat temu
Reply to  anty

Jeszcze chłopaki z Rzeszowa byli.

M-26-7
8 lat temu

pionki lemingi janusze

haha
8 lat temu

Co za półgłówki!

Sporo młodych myśli żeby spieprzać z tego kraju, bo jeśli nie jesteś bogato urodzony, to z ciężkiej pracy możesz się tu dorobić tylko garba, a ci się martwią, że przyjadą uchodźcy i zabiorą nam pracę. Już widzę jak ci z Syrii (którzy przed wojną żyli tam na dużo lepszym poziomie niż my w Polsce) marzą o tym, aby pracować u nas za 1200 zł na umowę zlecenie i bez prawa do kilkaset złotych zasiłku, w przypadku utraty pracy i z kolejkami do specjalisty na przyszły rok.

Znam też paru takich, którzy są dobrze wykształceni i przyjechali do Lublina czy Warszawy i nikomu niczego nie zabierali, tylko jeszcze stworzyli miejsca pracy.

Janusz
8 lat temu
Reply to  haha

nikt nie spodziewa się, że zabiorą Polakom pracę, to chyba ostatnia rzecz jaką oni mogliby zabrać.
dostaną z funduszu unijnego comiesięczne kieszkonkowe w wysokości dwa i pół tysiaka,darmowe lokum, zostanie im zapewniona dobra opieka medyczna i szereg innych przywilejów o jakich ty możesz pomarzyć.

Podkarpacki
8 lat temu

Ty jesteś półgłówkiem, jeżeli myślisz, że oni chcą w ogóle pracować 🙂
Lgną tutaj po lepsze życie, socjal, a chory rząd chce im dać mieszkania i trochę więcej jak 1200zł kieszonkowego za to, że są „uchodźcami”. Ja pewnie emerytury nie dożyję, a jeżeli już to ciekawe czy choć tyle dostanę na starość. A im rząd wszystko chce sponsorować za free, też bym tak chciał.
Dobra postawa Tarnobrzeżan. Oby tak dalej

M-26-7
8 lat temu

dobra postawa to milosc do blizniego – katofaszysci

ksS
8 lat temu
Reply to  M-26-7

To przyjmij ich pod swój dach i miłuj ile wlezie, ja np. nie mam zamiaru ich UTRZYMYWAĆ.

tarnobrzeżanin
8 lat temu

Uchodźcom wojennym trzeba pomóc. Tyle tylko, że w tej fali imigrantów prawdziwych uciekinierów przed wojną jest kilkanaście procent. Wszystko wymknęło się EU spod kontroli.

ogr
8 lat temu

Imigrant to osoba, która już ma miejsce miejsce zamieszkania, choć to „dom” tymczasowy.Migranci to osoby poszukujące schronienia…

heh
8 lat temu

Widzęm, że sama inteligencja na tych zdjęciach, czemu mnie to nie dziwi?

Dziękuję za obszerną relację, dobrze wiedzieć ile jest idiotów w okolicy, którzy może coś tam widzieli, może coś przeczytali, ale zdecydowanie nie ogarniają. 😉

PS. ABW pewnie też się przydadzą te zdjęcia.

aaaaaaaaaa
8 lat temu
Reply to  heh

Oczywiście ty yntelygencie jesteś jaśnieoświecony , wszystko wytłumaczył ci tefałen, nie musisz myśleć, żadne fakty cię nie przekonają, przecież w gazecie aborczej jest sama prawda.
PS. ABW nie będą potrzebne zdjęcia, tacy jak ty doniosą pirwsi.

heh
8 lat temu
Reply to  aaaaaaaaaa

tefałen i wyborcza, to jest właśnie dla takich idiotów jak ty, niby nienwidzą tych mediów, ale dobrze wiedzą co tam grają 😀

Monika
8 lat temu
Reply to  heh

o to prawda 😉 twarze nie są skażone myślą większości uczestników 🙂

rozsądny
8 lat temu

Każdy ma trochę racji. Dziś fala uchodzców czy imigrantów to wielka niewiadoma. Czas pokaże kto ma racje. Dziś my pomożemy jutro ktoś pomoże nam.

Kiedy taka manifestacja ?
8 lat temu

Ja chętnie pójdę na menifestację przeciwko Mastależowi i Platformie…

KASANDRA
8 lat temu

Ludzie z czego robicie aferę. Tarnobrzeg i tak nie przyjmie uchodźców bo ten nasz miłościwie nam panujący opróżnił kasę miejską na utrzymanie doradców i nowych urzędasów.Masz rację ABW przyda się to nagranie.

ja
8 lat temu

Podobno po pikiecie wszyscy poszli na KEBABA!

idtrhf
8 lat temu
Reply to  ja

Wszyscy nie, ale jeden ziomek na pewno 😀

mario
8 lat temu

Sama wierchuszka kibicowska…

zigi
8 lat temu

O, i KsiEciuniu też tam jest???

mateusz
8 lat temu

hah, banda frustratów którą boli, że kolejna akcja udała nam się wzorowo 😀 jeszcze o nas usłyszecie, jeszcze nie raz was zaboli 😉

patriota
7 lat temu

Wole rosół z kury niż kebab z kurczakiem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
26
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content