22.10 (czwartek) Spotkanie z prof. Gabrielem Turowskim oraz wernisaż wystawy foto „Karol Wojtyła Ksiądz-Biskup-Kardynał-Papież”

Tarnobrzeski Dom Kultury oraz Klub Inteligencji Katolickiej zapraszają na spotkanie z prof. Gabrielem Turowskim, przyjacielem Jana Pawła II. Spotkanie połączone zostało z wernisażem wystawy fotograficznej, poświęconej papieżowi Janowi Pawłowi II. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 22. października, w TDK, początek godz.17.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
głosowanie miasteczek powiatowych na przykładzie Tbg--T.R.
7 lat temu

nasze społeczeństwo od 5 lat przechodzi kryzys systemu wartości-wystarczy ze po wsiach i małych i średnich miasteczkach powiatowych typu tbg wyjdzie ksiądz i coś beknie na mszy-zaraz wszyscy pękają-nawet kibole!-szok-!,to jest kryzys instytucji kościelnych w Polsce po tym jak Pis i kaczynski wpakowali kosciol w politykę i rydzyka z torunia-szok-!DLATEGO Z POLSKI WYJECHALO TAK DUZO POLAKOW-BO SIĘ BOJĄ PISU–NIE CHCĄ ABSOLUTNIE WRACAĆ DO POLSKI W KTOREJ RZADZI CZARNA MAFIA CZYLI KOSCIOL–ZAWIERAJĄ CORAZ MNIEJ MALZENSTW-BO NIE MAJĄ ZAUFANIA DO CZARNEJ MAFI–JEST CORAZ WIECEJ ROZWODÓW–BO NIE UFAJĄ CZARNEJ MAFI—RODZI SIĘ CORAZ MNIEJ DZIECI-BO NIE MAMY ZAUFANIA DO CZARNEJ MAFI I KACZYNSKIEGO I TEJ CALEJ HOLOTY PISOWO-CZARNOMAFIJNEJ—–IM CHODZI TYLKO O KASĘ I STOŁKI-RYDZYK,KACZYNSKI I TA HOLOTA KTORA REPREZENTUJECIE.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content