30.10 (piątek) Punkowy koncert charytatywny „Puszczykowi – na zdrowie Fest”

Puszczykowi Na Zdrowie – Fest – czyli spontan reakcja

W piątkową spokojna noc pojawia się na poczcie kapeli The Trepp informacja od żony Puszczyka – „Puszczyk miał wypadek zadzwońcie proszę i nr telefonu” jest grubo po północy, ale od razu oddzwaniamy, kilkanaście minut rozmowy, wiemy już, że jechał na koncert do Lublina, że miał wypadek, że leży w szpitalu, krwiak na mózgu, nogi pokiereszowane, ale jest przytomny. Wiemy że szybko z tego nie wyjdzie i że pomoc będzie potrzebna.

Kolejne telefony to już rozmowa między członkami The Trepp i decyzja robimy koncert, nie wiadomo gdzie nie wiadomo kiedy, ale gramy – tak powstaje Puszczykowi Na Zdrowie Fest – Facebook, wydarzenie kilka szybko skrojonych słów „Kilkanaście minut temu dotarła do nas wiadomość, że nasz i pewnie i Wasz przyjaciel wylądował w szpitalu.
Puszczyk czyli dobry duch podkarpackiego punk rocka, miał wypadek, będziemy Was na bieżąco informować jak z jego zdrowiem.
Na bank pojawią się i inne zaprzyjaźnione z Puszczykiem kapele.

Gdybyście chcieli się przyłączyć piszcie do nas…” – ledwie zawisło zaczyna się.
https://www.facebook.com/events/544091872424527/
kilkanaście zespołów potwierdza, chęć zagrania, w sobotę rano wiemy już że klub Labirynt ze Stalowej Woli – daje swoje wnętrze pod Fest. Kolejne zespoły, kolejni ludzie którzy chcą pomóc. Inkwizycja robi stronie – www.puszczykowinazdrowie.pl

Nim mija weekend skład jest dopięty, scena ogarnięta impreza skrojona na szybko, od początku wiemy że gramy za darmo, że każdy zespół bierze na siebie koszty dojazdu na koncert, a odległości dla niektórych są kosmiczne.

Lista zespołów które zagrają 30 października w Stalowej Woli w klubie Labirynt:

TZN Xenna – https://www.facebook.com/tznxennaoi
Sexbomba – https://www.facebook.com/Sexbomba-138895056164087/
The Trepp – https://www.facebook.com/TheTrepp
Inkwizycja – https://www.facebook.com/InkwizycjaZespol
GRUZ – https://www.facebook.com/GRUZ-1114543715240062/
Zdrowie Na Budowie Band
Burek! Dobry Pies – https://www.facebook.com/Burek.Dobry.Pies
Diablop – https://www.facebook.com/diabloplipsko
TeBeG – https://www.facebook.com/tebeg.tebeg
Reszta Pokolenia – https://www.facebook.com/resztapokolenia
Londyn 70 – https://www.facebook.com/Londyn70
Azotox – https://www.facebook.com/azotox
Leśne Ludki – https://www.facebook.com/Leśne-Ludki-376307395759125/

Solidarność, przyjaźń, wspólna sprawa – przestają być sloganami – stają się rzeczywistością. Szybka akcja i reakcja sceny punkowej na potrzebę niesienia pomocy koledze to coś niesamowitego, coś co dzieje się dosłownie na naszych oczach przechodzi wszelkie oczekiwania, informacja rozsiewa się po sieci z prędkością światła, a ilość ludzi którzy chcą pomagać wraca wiarę w ten świat.

Kim właściwie jest „Puszczyk”? Krzysztof „Puszczyk” Sowa – to dobry duch podkarpackiego punk rocka, wokalista zespołu Hurtownia Gazó, organizator Festiwalu Rock Nad Sanem, człowiek z sercem na dłoni, uśmiechem i dobrym słowem dla każdego. Znany i lubiany w środowisku punk rock owym, ale nie tylko klarnecista w orkiestrze z Radomyśla, aktywny i pomocny mieszkaniec. Dla mnie dla nas The Trepp – to przyjaciel zespołu ale i każdego z nas z osobna.

Ale nie tylko dla nas, jak widać po ilości zgłoszonych zespołów i dla nich „ten koleś” wiele znaczy, zagramy dla Puszczyka 30.10.15 w Stalowej Woli w Klubie Labirynt. Zapraszamy. Startujemy o 18:00.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zigi
7 lat temu

PUSZCZYK NIECH MOC BĘDZIE z TOBĄ

A, NA KONCERT PRZYJEDZIMY !!!

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content