11.11 (środa) Koncert Charli Green i Projekt 4SET, w Sandomierzu

Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na na koncert towarzyszący Świętu Niepodległości w wykonaniu Charli Green z zespołem Krzysztofa Puma Piaseckiego Projekt 4SET. Koncert odbędzie się w środę 11. listopada br. o godz. 20 w Lapidarium pod Ratuszem /Rynek 1 w Sandomierzu/.

Wstęp 15 zł

Projekt 4SET to wyjątkowy kwartet łączący ze sobą różne bieguny muzycznych doznań. Podparty wiedzą i doświadczeniem z dodatkiem siły i werwy młodszej części bandu. Jazzowe frazy i swingująca pulsacja przewija się z rockową energią, funkowym groovem, bluesową siłą przekazu. Wyjątkowe kompozycje z jednej strony uspokajają i wprawiają w wyjątkowy nastrój z drugiej „wyrywają” z siedzeń z elektryzującą siłą.

Charli Green – urodził się i dorastał w Memphis USA. Współpracował z największymi muzykami jazzowymi, a obecnie pracuje ze własną orkiestrą The Charli Green Big Band, dla której komponuje, aranżuje i dyryguje.

Amerykański trębacz, kompozytor i aranżer, współpracownik Dextera Gordona, Bena Webstera, Arta Taylora i Lou Genetta, wystąpi w sandomierskim Lapidarium pod Ratuszem w dniu 11 listopada 2015 roku o godz. 20.00 z towarzyszeniem Krzysztofa Pumy Piaseckiego, Adama Grzelaka, Łukasza Gorczycy i Jacka Prokopowicza.

Krzysztof Puma Piasecki – kompozytor, aranżer, pedagog – jeden z najwszechstronniejszych gitarzystów polskiej sceny muzycznej, na której jest obecny od lat 70. Laureat Międzynarodowego Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Stypendysta Berklee College of Music w Bostonie. W 1997 zdobył tytuł Najlepszego Gitarzysty Jazzowego pisma „Gitara i Bas”. Jego koncerty cieszą się uznaniem zarówno w Polsce jak i za granicą. Występował między innymi z Mickiem Sternem, Dave Wecklem, Scottem Hendersonem, Dennisem Chambersem, Allanem White, Cindy Blackman, Jose Feliciano, Hanną Banaszak, Krystyną Prońko, Grażyną Łobaszewską, Jarosławem Śmietaną, Zbigniewem Namysłowskim, Leszkiem Możdżerem i in.

Obsada:

Charli Green – trąbka
Krzysztof „Puma” Piasecki – gitara
Łukasz Gorczyca – gitara basowa
Jacek Prokopowicz – instrumenty klawiszowe
Adam Grzelak – perkusja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content