O Siarce Tarnobrzeg – konferencja prasowa prezydenta Kiełba (video)

Sytuacji w Siarce Tarnobrzeg poświęcona była dzisiejsza konferencja prasowa prezydenta Tarnobrzega. Grzegorz Kiełb odniósł się m.in. do ostatniej wypowiedzi byłego prezesa Siarki B. Potańskiego. W konferencji uczestniczył również Marek Bukała.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

Subskrybuj
Powiadom o
78 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tarnobrzeżanka
5 lat temu

Niech prezydent zmieni te różowe koszula i krawaty, w które ubiera go kociuba, fatalny gust….

grabarz
5 lat temu

O rzesz ty w mordę. Kiełb pogrzebie cały sport w mieście. Jak można porównywać Tarnobrzeg do Rzeszowa czy Poznania? W tych miastach działa kilkaset bogatych firm a u nas jest w sumie kilka w tym może ze dwie bogatsze. Szkoda że dziś nie porównał nas do Stalowej Woli gdzie klub z placu targowego wyciąga ok miliona złotych rocznie. Wcześnie porównywał nas do Mielca i mówił o jednej zawodowej drużynie zapominając że tam mają ekstraklasę piłki ręcznej i siatkówkę.

tarnobrzeżanka
5 lat temu

Mamy super prezydenta !!!
Kto na niego głosował ? Na razie jeszcze nic nie pokazał, wiele zniszczył, pokłócił się z wieloma środowiskami. Nauczyciele się na niego szykują, za to gimnazjum nr 3 pod supermarket w centrum miasta. Kolejne złamane słowo. Tylko obietnice i obietnice a ze spełnianiem gorzej. Jakie doświadczenie ma w zarządzaniu ludźmi i miastem ? Żadne i są tego efekty, z niczym sobie nie radzi. A przepraszam, doskonale radzi sobie z kociubą bo już z nią mieszka…

ja
5 lat temu

BRAWO PREZYDENT KIEŁB !!!!!

tbg
5 lat temu

Ja piernicze brać za eksperta od sportu tego alkoholika bukałę to jest już szok. Panie Prezydencie trochę rozumu bo z takimi ludźmi jak ten pajac to nie zajedziemy daleko

Janusz
5 lat temu

będą jajca jeśli powstaną dwa nowe województwa i będzie trzeba przeprowadzic wyobory samorządowe ponownie

Dosyć marnotrawienia pieniędzy w Tbg
5 lat temu

Panie prezydencie G. Kielb. Jest pan naprawde madrym,sprawiedliwym czlowiekiem.Cale szczescie, że to pan jest przy wladzy bo ta banda nierobow rozkradlaby publiczne pieniadze na swoje fanaberie.Lepiej aby Siarka grala w IV lidze swoimi chlopakami zwiazanymi z miastem niz pseudo pilkarzami w II za nasze miejskie pieniądze.Brawo ,brawo brawo panie prezydencie.

pyk
5 lat temu

Dlaczego nazywasz tych ludzi pseudopiłkarzami? Pomimo rzucanych pod nogi kłód grają jak z nut, wciąż licząc siew walce o awans- ci jak to określiłeś/łaś nasi nie dali rady awansować do okręgówki- jak nie wiesz o czym piszesz, to w ogóle nie zabieraj głosu a tak w ogóle to już widzę jak te oszczędzone na klubie pieniądze wypizgują nasze miasteczko z peryferii do centrum gospodarczego kraju.

Głosowałem na G. Kiełba !
5 lat temu

Grzegorz Kiełb ! Grzegorz Kiełb ! Grzegorz Kiełb !

Kiss
5 lat temu

Tyle warty co jego audytorzy… Stek kłamstw, miernoto.

Głosowałem na G. Kiełba !
5 lat temu

I jest mi wstyd!!!

ja
5 lat temu

ja też głosowałem i dumny jestem, że panów z ks siarka pogonił

Pogonić Platformę
5 lat temu

To Plaforma ! Platforma ! Platforma ! Do domu !

Kibic
5 lat temu

Trzeba go pogonić w referendum, już całe miasto o tym mówi.

Zibi
5 lat temu
Reply to  Kibic

możesz mu skoczyć na wentyl od roweru

kibic
5 lat temu
Reply to  Zibi

niech sobie przypomni, kto mu kupował garnitur na kampanie, teraz nosi różowe koszule, przypuszczam że były na promocji w ciuchlandzie

ja
5 lat temu

No właśnie dość dość – kasę na dzieci, a nie na panów z KS

ja
5 lat temu

Brawo Kiełb

Lutek
5 lat temu
Reply to  ja

brawo ON!

Grześczyszczykiewicz
5 lat temu
Reply to  ja

BRAWO JA 😀

ja
5 lat temu

Kibic- dawaj swoją kasę na NM i spółkę, a nie moje pieniądze

Lizusy
5 lat temu

Pan Bułeczka nieźle pupeczkę liże pewnie za trzecią rączkę też się trzyma i każdy komentuje psychikę Kiełba bo wygląda na to że jest pedałem. Za niedługo nic się nie będzie działo w Tbg-u i nawet ludzie z domu nie będą wychodzić bo po co.

Zibi
5 lat temu
Reply to  Lizusy

jeśli to ma zatrzymać w domach łyse pały aby na mury nie szczały to zdecydowanie podoba mi się taka wizja

dog
5 lat temu

Na co nasz prezydent zamierza wydawać publiczne pieniądze? Na wszystkim oszczędza, wszystkim ucina. Z wszystkimi wojuje. Lada moment zlikwiduje ze dwie szkoły, przedszkole, cały sport poleci ze dwie klasy niżej. Może kulturę będzie dotował? Żeby mnie jeszcze było stać na bilet do teatru

Romek
5 lat temu

Zobaczymy kiedy Grześ odpali Bukałę. Panie Bukała obecny dyktator nie przywiązuje się do ludzi…

D.
5 lat temu

Mówi, że trzeba uśpić psa, który gryzie. Kto szkodzi miastu?

allo
5 lat temu

Hej.Nie jestem za ani przeciw postepowaniu prezydenta.Jedno mnie zastanawia.Dlaczego miasto nie chce kupic akcji klubu i to wiekszosci,przeciez jesli mial by wiekszosc to moglby rzadzic i miec swoich zarzadcow.Mysle ,ze poprostu Tarnobrzeg jest biednym miastem,tylko prezydentowi ciezko to powiedziec.

Lutek
5 lat temu
Reply to  allo

hej, a ja jestem za a nawet przeciw

tarnowies
5 lat temu

Jak juz swpominalem czasy Dziubinskiego wrocily. Znow w tym miescie wszystko pada a to przez bardzo wybitna polityke Pana G. Naprawde cza szkoly porobic zeby taka polityke prowadzic. Ciecia Ciecia Ciecia itp. A zrobil pan cos dla tego miasta? Podatki tez ciete? Jakos nic nie widac. Ten czlowiek jest chory na co niektorych ludzi. Zieje nienawiscia smiejac sie z wszystkich. Jak dla mnie to on tnie ale GLUPA. Pogonic klamce wraz z jego dupo-opciagaczami. Nienawidze klamcow brzydze sie ich. A taki siedzi za wieksze pieniadze na stolku i ma wyjebane na was wyborcow. Za niespelnianie obietnic kara dozywotniego odsuniecia od polityki kara grzywny 500tys. zl. A zobaczycie ani jeden pchal sie nie bedzie. Srodkowy palec na nowe rzady w Tarnowsi.

Pogonić Kiełba
5 lat temu

Ludzie, pogonić tego Kiełba bo on to miasto do ruiny doprowadzi.
Obniżył póki co jedynie lekarzom opłaty za przychodnie, inwestorów ani widu ani słychu, szopki w telewizji i w prasie, kłamstwa i zmienność decyzji wraz z porą dnia, obsadzanie kolesiami z SM Siarkowiec stołków w UM (choćby Kociuba). KTO MI POWIE CO TEN CZŁOWIEK WCZEŚNIEJ DLA TEGO MIASTA ZROBIŁ, CZY GDZIEŚ SIĘ UDZIELAŁ W INSTYTUCJACH POŻYTKU PUBLICZNEGO, PRACOWAŁ Z TARNOBRZESKĄ MŁODZIEŻĄ, BYŁ RADNYM? A MOŻE PRZEDSIĘBIORCĄ?

KIEŁB, DO ROBOTY BARANIE BO NAOBIECYWAŁEŚ INWESTORÓW, MIEJSC PRACY I CZEGO TAM JESZCZE. PÓKI CO TO LIPA I CZAS SIĘ BRAĆ DO ROBOTY BO TO MY CI PŁACIMY, A NIE TY NAM.

Ja
5 lat temu

Szanowni Państwo, Minął rok prezydentury Pana Prezydenta Kiełba, który zdobył swój elektorat na plecach nie do końca udanej prezydentury swojego poprzednika, któremu moim zdaniem i tak nie dorasta do pięt… Czy w Tarnobrzegu żyje się lepiej ?, czy ktoś dostał pracę, dzięki której może utrzymać swoją rodzinę ?(nie liczę znajomych urzędasów obecnie panującego Prezydenta), czy lokalny biznes ma się lepiej ?… Toczy się wojna o Oświatę, o KS Siarka, a Pan Prezydent odbiera pensję niewiele mniejszą od Hanny Gronkiewicz-Waltz (podobno)i ciągle powtarza o braku pieniędzy… Czy to nie obłuda ??? Podzielił mieszkańców naszego miasta na tych, którzy są po stronie nauczycieli lub przeciwko, bądź też na tych, którzy są kibicami KS SIARKA, a tymi, którym los KS SIARKA jest obojętny… Ok. Każdy z nas ma prawo kochać lub nienawidzić nauczycieli, bądź kochać lub być obojętnym wobec KS SIARKA itp… Jednak czy taki powinien być Prezydent ??? Gratuluje Panie Prezydencie ! Takich podziałów naszej społeczności nie dokonał jeszcze żaden Pana poprzednik, od kilku dekad ! Mam nadzieję, że miasto się obudzi i jak Pan demokratycznie wygrał wybory prezydenckie, tak samo przegra wiosenne referendum.

Sisiek
5 lat temu

Wyborcy Grześka, pogratulujcie sobie. Rok zmarnowany, wojenka za wojenka, konferencja za konferencją. Czy żyje się Wam lepiej?
Samo sobie odpowiedzcie. Jedynym wyjściem z sytuacji jest referendum, tylko musicie na niego pójść!

faktyniepodwazalne
5 lat temu

Oj widze ze zapomnieli wszyscy o rzadach Mastalerza.To dopiero byly wojenki,klutnie z calym powiatem i okolicznymi gminami.Wydawanie bez umiaru pieniadzy ktorych nie bylo .Pobudka?Kielb robi porzadki a to musi potrwac po takim balaganie jaki zostawil Mastalerz.Ktos napisal ze Kielb podzielil mieszkancow?hahahha garstka 200 osob pseudo kibicow przeciwko 30 000 mieszkańcom ?taki to podzial .I niech tak zostanie.

tarnobrzeżanka
5 lat temu

faktyniepodwazalne, a Ty co sponsorowany jesteś przez urząd i jego włodarza że tak go bronisz. Wszyscy poprzednicy mają rację. Tarnobrzeg nie ma szczęścia do gospodarzy miasta a już ten ostatni to klęska. Rzeczywiście na niczym się nie zna, nagrywa na telefon komórkowy prowadzone rozmowy i konsultuje je potem z kociubą i bogdańską, pozwalniał fachowców (kogo ma za skarbnika?). Jak wiesz G.K., że nie masz pojęcia o wielu sprawach to chociaż trzeba było otoczyć się fachowcami, którzy Ci dobrze będą doradzać. Ale nawet na to nie było Cię stać bo tego nie rozumiesz. A Tarnobrzeg stacza się w dół. Gdzie te obiecywane „NISKIE PODATKI”. Czy jest szansa na realizację chociaż jednej obietnicy wyborczej ? Okłamałeś mieszkańców Tarnobrzega i za to odpowiesz. Jestem za referendum i odwołaniem obecnego prezydenta bo jak życie pokazuje już nic dobrego dla miasta nie jest w stanie zrobić.

Janusz
5 lat temu

gdy widzę w oczach kiełba dziką satysfakcję kiedy mówi, ze spółki nie bedą finansować Siarki ani dni TBG, jestem pewien że niedługo jedyną rozrywką w tym mieście będzie niedzielna msza.

Saint
5 lat temu
Reply to  Janusz

To może w końcu pójdziesz do kościoła?

olek
5 lat temu

pomimo że mógłbym z każdym komentarzem nieprzychylnym decyzji prezydenta polemizować to upraszczając temat cieszę się, że zostają ukrócone praktyki marnotrawienia klubowej kasy oraz władze klubu są zmuszane do szukania pieniędzy poza podatkami mieszkańców. Po prostu Tarnobrzeg nie stać na taki sponsoring…

waldiTBG
5 lat temu

Brawo Panie Prezydencie !!! Pogonić ta bandę pseudo działaczy cwaniaczków!!! Brawo

kibic
5 lat temu
Reply to  waldiTBG

Zaraz go przegonimy z całą świtą w urzędzie, REFERENDUM !!!!!

mieszkaniec
5 lat temu

Z moich statystyk wynika, że już 7 na 10 osób chce go odwołać w referendum

Zuzu
5 lat temu

Proszę się wstawić za moim mężem w sadzie panie Prezydencie jak on mnie uśpi, gdyż neguję niektóre jego wydatki, a jest jedynym żywicielem rodziny. Ja jako pies, który szczeka i nie ma żadnych praw powinnam być zlikwidowana, gdyż wyrażam własne zdanie. Ale zaraz, przecież mogę tego uniknąć, wystarczy podkulić ogon i siedzieć cicho, i podawać łapkę kiedy trzeba, i merdać jak pan sobie tego życzy. Jakich czasów ja dożyłam?

waldiTBG
5 lat temu

Zrobic REFERENDUM czy mieszkańcy miasta chcą by klub Siarka był finansowany z ich podatków !!!???

Lutek
5 lat temu
Reply to  waldiTBG

jako mieszkaniec mówię ci bez referendum NIE!

faktyniepodwazalne
5 lat temu

Wynik referendum juz jest znany.Masztaklrz do wiezienia a jego poplecznicy splacac dlugi.A Kielb zostaje i bede glosowac na nastepna kadencje.Tak trzymac panie prezydencie.

mieszkaniec
5 lat temu

będziesz głosował, bo pewnie pracujesz w urzędzie ( hipokryzja )

lolo
5 lat temu

jak ja widzę tych speców od PR prezydenta to aż mi się płakać chce, nie potrafili doradzić Dziubińskiemu, Mastalerz też im zaufał i widać jak wyszedł… a teraz następnego ubierają w różowe koszule i robią co chwile konferencje,pokazują mu zrzuty ekranu, no dejta spokój. Takich specjalistów to na kopa, pod most..

kibic
5 lat temu

Panowie, jedynym słusznym wyjściem jest referendum !! jeszcze możecie naprawić wasze błędy i pogonić marnego gospodarza ! Pytam się gdzie są niskie podatki, tanie leki w aptekach i nowi inwestorzy ? Czemu Pan Kosakowski ucichł a oświata nagle potrzebuje oszczędności.. Pieniędzy nie ma na nic, ale dla nowych specjalistów są.

tarnobrzeżanka
5 lat temu

Już widać, że „faktyniepodwazalne” to albo kociuba albo bogdańska. Zostałyście rozszyfrowane, zajmijcie się pracą w godzinach urzędowania bo z moich podatków są wasze pensje, nie wstyd wam ?

Azazello
5 lat temu

Nazwiska piszemy wielka literą. Nawet nazwiska tych, których nie lubimy. Kultury Ci brak.

ja
5 lat temu

Ludzie, tu nie chodzi o Wasze pieniądze na co powinny być wydawane. To chodzi o to, że wasze pieniądze wydawane są przez paru panów z klubu i to bezmyślnie, a może do ich kieszeni… Dlatego Prezydent Kiełb ma RACJĘ!!!

Roland
5 lat temu

Kiełb won!

Lutek
5 lat temu
Reply to  Roland

Norbert weź przestań!!!!!

Roman
5 lat temu

Zapytajcie pana prezydenta Kiełba ile w tym roku zaoszczędzi w Urzędzie Miasta? Na mieście wrony krakają o ponad 40 nowych osobach w Urzędzie Miasta. Łatwo policzyć, że koszt utrzymania tylko tych nowych urzędników to ok 2 mln zł rocznie. Ze sportu je weźmie i możecie mu naskoczyć. Walczy z bezrobociem u swoich kolesi.

KS
5 lat temu

Panie Kiełb ile Pan przyznał swojej kociubowej nagrody? ile?!!!!!!

normalny obywatel
5 lat temu

wreszcie ukrócił im kasę…. Jak to możliwe, że z moich podatków hulali przez 4 lata – koniec z tym bezmyślnym wydawaniem pieniędzy Naszych Pieniędzy!!!!!

hw
5 lat temu

i co? Myślisz że będziesz miał dzięki temu więcej dla siebie?
pisiory wszystko zniszczą niedługo…

Kibic
5 lat temu
Reply to  hw

teraz bezmyślnie zostaną wydane na pracowników, podobno ma pewnie 40 nowych głosów z urzędu

Lutek
5 lat temu

wie ktoś może gdzie można tanio wynająć helikopter?

cynik
5 lat temu

już to widzę jak samorząd przeznaczy zaoszczędzone pieniądze na „bardziej” potrzebne cele, a może by tak utworzyć Wielki Dzień Oszczędności, zrobić wielką fetę i za te „zaoszczędzone” pieniądze wspólnie świętować.Ave

Kibic
5 lat temu

Chyba się przejdę do tego wydziału PSK, kogoś zęby swędzą, to pomogę

ja
5 lat temu

Helikopter wynajmuje za darmo kolega NM

Kibic
5 lat temu

To wsadzimy tam Kiełbika i poleci do ciepłych krajów

ja
5 lat temu

NM to były

Kielb Oszust
5 lat temu

Uśpić Psa.
Referendum…referendum…referendum…

Dosyć marnotrawienia pieniędzy w Tbg
5 lat temu

Oj widze ze zapomnieli wszyscy o rzadach Mastalerza.To dopiero byly wojenki,kłótnie z calym powiatem i okolicznymi gminami.Wydawanie bez umiaru pieniadzy ktorych nie bylo. Pobudka. Grzegorz robi porzadki a to musi potrwac po takim bałaganie jaki zostawil Mastalerz.Ktos napisal ze Grzegorz „podzielil” mieszkancow ha ha haa. Ostatnio na meczu była garstka 200 osob pseudo kibicow (duża część to znajomi Norberta) przeciwko 30 000 mieszkańcom. Taki to podzial . I niech tak zostanie.

78
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content