6 pucharów zawodników Tarnobrzeskiego Klub Oyama Karate podczas II Pucharu Polski Wschodniej

II Puchar Polski Wschodniej w Oyama Karate w kumite odbył się w minioną sobotę w Lublinie. W turnieju wzięło udział około 160 zawodników z 10 klubów sportowych OYAMA. Tarnobrzeski Klub Oyama Karate reprezentowało 6 zawodników.

Na najwyższym stopniu podium stanęli po raz kolejny: Sebastian Uzar – junior kat. – 75 kg, Maciej Grabski-junior kat. – 65 kg, Filip Kozak – senior w kategorii Open. Drugie miejsce zajął Mateusz Turbak w kategorii dzieci, natomiast trzecie miejsca zajęli: Konrad Mystek kat. Junior młodszy kat.- 45 kg oraz Aleksandra Mystek – juniorka kat. – 50 kg.

Dla Sebastiana, Maćka, Oli oraz Konrada start w w/w zawodach był ostatnim, udanym sprawdzianem przed zbliżającym się Pucharem Polski „ OYAMA TOP”, który odbędzie się 21 – 22 listopada w Piotrkowie Trybunalskim. Natomiast dla Filipa Kozaka przed Pucharem Polski w Kickboxingu, który odbędzie się 28 -29 listopada w Jarosławiu.

Sędzią zawodów z ramienia TKOK był sensei Grzegorz Uzar 1 dan. Wyjazd na zawody był możliwy dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta Tarnobrzega.

foto&info: Tarnobrzeski Klub Oyama Karate

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x