Tarnobrzeg: Jaka przyszłość przedszkola nr 6 ? – w piątek spotkanie przedstawicieli placówki z prezydentem miasta

Przyszłość tarnobrzeskiego przedszkola nr 6 to temat spotkania, które odbędzie się w piątek 13. listopada br. Spotkanie ma charakter otwarty, z prezydentem miasta rozmawiać będą pracownicy placówki i rodzice dzieci uczęszczających przedszkola oraz każdy, kto zainteresowany jest dalszym funkcjonowaniem placówki i jej rozwojem.

Członkowie Rady Rodziców „Szóstki” apelują o pojawienie się na nim jak największej liczby osób, którym los przedszkola nie jest obojętny. – Według nieoficjalnych informacji nasze przedszkole może być jednym z dwóch, które mają paść ofiarą zapowiadanej przez władze miast reformy systemu oświaty.

Spotkanie rozpocznie się o godz.16.

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zainteresowani mieszkańcy
5 lat temu

Ciekawe jaki jest powód likwidacji i czy to prawda (a takie słuchy chodzą po mieście i w urzędach), że teren przedszkola, wraz z budynkiem i ogrodem zostanie oddany za bezcen kościołowi na dom starców?

(...)
5 lat temu

2 z 2 przedszkoli ma paść ofiarą na rzecz kolejnego molochu marketowego. „reforma oswiaty”. ^^.

Tolis
5 lat temu

Ponoć terenem jest zainteresowany szef spółdzielni mieszkaniowej, prezydent chce mu wynagrodzić poparcie w kampani. Szkoda że orlątko które ma rok zostanie zaorane 🙁

huhuha
5 lat temu

Prezydent chce na likwidacji przedszkoli zaoszzczedzic a zaoszczedzone pieniadze z nauczycieli i odslugi oraz kosztem dzieciakow i rodzicow przeznaczyć na piłkarzy Siarki chlubę Tarnobrzega.hahahhahahahhahahahhaha

jola
5 lat temu

Na pewno kosciol ktory dostanie budynek za darmo zrobi na nim niezly interes

Miłośnicy sportu za pieniądze miasta
5 lat temu
Reply to  jola

To nie prezydent tylko 10 radnych: Jan Dziubiński, Norbert Mastalerz, Dariusz Kołek, Sławomir Partyka, Stanisław Uziel, Waldemar Szwedo, Waldemar Stępak, Marian Kołodziej, Leszek Ogorzałek oraz Dariusz Bożek chce przeznaczyć 1,1 mln zł na piłkarzy podpisali się pod propozycją uchwał.

zainteresowani mieszkańcy
5 lat temu

Sport to osobny temat i nie jest związany z oświatą i z likwidacją przedszkola na rzecz prywaty. Miasto ma budżet na każdą z tych spraw osobny. Ciekawi nas jakie korzyści z takiego przekazania przedszkola ma główny decydujący, czyli pan prezydent. Bo nie wierzymy, że to ot tak.. z altruizmu.

TBGżanka
5 lat temu

Zgadzam się z Tobą, że sprawa sportu to zupełnie inna kwestia, niezwiązana z oświatą.

Ostatnio w mieście bardzo głośno o propozycjach dot. oświaty.
Likwidacja „6”, plan zagospodarowania mówiący o tym, że działka na której stoi przedszkole nr 5 i gimnazjum nr 3 ma być przekwalifikowana na komercyjną, pustki w kasie, bon oświatowy.

Minął rok od wyborów samorządowych, a pan prezydent wprowadził jedynie chaos w mieście i dezinformację. Brak kompetencji merytorycznych i osobistych widoczny na każdym kroku gołym okiem przykrywa atakami, a to na byłego prezydenta, a to na radnych, a to na działaczy sportowych, w to na nauczycieli.

Powinien przyznać się publicznie że nie nadaje się na stanowisko i sobie nie radzi.

Jeszcze trochę i Tarnobrzeg zaorają.

TBGżanka
5 lat temu

Tym bardziej, że na oświatę idzie subwencja z góry.

Justyna
5 lat temu

Ciekawe dlaczego nie wezmą się za przedszkola w których dalej panuje komuna…a no tak,bo tutaj teren atrakcyjny to pieniążków będzie więcej. .. ŻENADA ,NIE TAKIEGO PREZYDENTA CHCIELI TARNOBRZEŻANIE!

Karolcis
5 lat temu

Lepiej żeby zamknęli 15 bo po pierwsze wygląda jak zulownia po drugie pani dyrektor i nie które panie mają zasady które stosowali się jeszcze chyba przed naszą erą wypisalam córkę bo uważam że to tylko przechowalnia dzieci i rodzice prowadzą tam z braku laku na dowód tego wypisane zostały z mojej grupy obecnych pieciolatkow 5 osób

franek
5 lat temu

kiełb wam w tym Tarnobrzegu zostawi kościoły napewno, a wszystko inne sprzeda lub odda klechom żeby mogli kręcić interesy , a Wy przymusowa obecność w niedziele na mszy i kasa na tace ,bo jak nie to pod pręgierz, chcieliście kiełba to MACIE Zaraz tam się u Was zjawi zwariowany antek , straSzydło,kaczka i minister od gaszenia świeczek w kościele achim bruzdziński zamiast przedszkola KRZYŻ ,ZAMIAST GIMNAZJUM MUZEUM LECHA ,na stadionie bedzie telebim i zlodziej rydzyk ze swoją sektą ,tak że nie narzekajcie duchowo będziecie MOCNI

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x