Sonda dotycząca finansowania Siarki Tarnobrzeg S.A.

Zapraszamy do udziału w sondzie w której pytamy: ” Czy uważasz, że samorząd powinien pomóc finansowo Siarce Tarnobrzeg S.A. w uregulowaniu długu” oraz „Jaką kwotą dotacji samorząd powinien wesprzeć Siarkę Tarnobrzeg S.A w roku 2016”

 

Czy uważasz, że samorząd powinien pomóc finansowo Siarce Tarnobrzeg S.A. w uregulowaniu długu

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jaką kwotą dotacji samorząd powinien wesprzeć Siarkę Tarnobrzeg S.A w roku 2016

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Subskrybuj
Powiadom o
56 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Znawca
5 lat temu

Jeśli miasto da- Kiełb nie dostanie mojego g łosu

tarnowies
5 lat temu
Reply to  Znawca

Mam nadzieje że żyd da. A ty pomysl na kogo oddajesz głos.6

kibic Siarki
5 lat temu
Reply to  tarnowies

Kiełb da? A prezydent to nie jest władza wykonawcza? Nawet jak będą te pieniądze to wiele to nie zmieni. Za rok znowu będzie to samo.

Lutek
5 lat temu
Reply to  Znawca

mojego też nie!

obserwator 2
5 lat temu
Reply to  Znawca

nie powinien dawać na sport tak jak zapowiadał startując i dlatego na niego głosowałem,a zaoszczędzone pieniądze powinien przeznaczyć na oświatę .np na przedszkole które chce zlikwidować, wbrew temu co zapowiadał (również dlatego dostał mój głos).
P.S.
Wg mnie o szkoły i przedszkola Prezydent się potknie,bo nie dość że tarnobrzeżąn ubywa to jeszcze ci co zostają tracą możliwość opieki nad swoimi dziećmi w pobliżu.Gdy „ruszy”szkoły ruszy pospolite ruszenie mieszkańców dla których będzie to za dużo.

Znawca
5 lat temu

Gezsiek nie daj sie dla paru kiboli

Znawca
5 lat temu

Tym bardziej dla NM

Znawca
5 lat temu

Kasę dawaj na sport dzieci !!!

smerf
5 lat temu
Reply to  Znawca

stare konie to nie dzieci!!! chcesz to sam daj

Znawca
5 lat temu

KASĘ NA SPORT ALE DZIECI I MŁODZIEŻY, nie na zawodostwo, taka jest rola gminy!!!!

Znawca
5 lat temu

NIE dla Panów z Panów KS Siarka NIE NIE NIE

Lutek
5 lat temu
Reply to  Znawca

jak zniknie Siarka to gdzie zdjęcia będzie robił Grzesiek z Echa?

Znawca
5 lat temu

Niwxg Nastalerz daje kasę i inni akcjonariusze typu Kołwk

ja
5 lat temu

Jak NM chce sssie bawic w pilke to niech robi za swoje, nie za nasze

Andrzej
5 lat temu

Uspokój się człowieczku i nie hejtuj wszystkiego i wszystkich

ja
5 lat temu

Mial swoje 5 minut NM wozil sie po jesiorze z kilkoma paniami terazjest dno

ja
5 lat temu

Nie hejtuje prawda jest taka – nie dla zaciadu z radomoa , mielca, rzszowa

ja
5 lat temu

Do Pan Kiwłna IV liga niech będzie, ale nasza

ja
5 lat temu

Kiłna sorry

ja
5 lat temu

kiełba sorrry

ja
5 lat temu

Lokka reka niszczy sie przeszkolanan dla ks siarka milionu

ja
5 lat temu

Nie dla ks siarka, panie kilb basra

ja
5 lat temu

BSSTA NIE NIE NIE NIE NIE

Ja
5 lat temu

Jestem bardziej za wsparciem (nie utrzymywaniem) KS SIARKA, który stanowi jakąś tradycję w naszym mieście, niż za rozdawaniem dużo większych pieniędzy np. na zasiłki dla (w wielu przypadkach) nierobów, czy na nadstan zbędnych urzędników i nagród dla nich … Idąc w takim kierunku jak Pan Prezydent i Jego spółka, to za chwilę zaoramy park, zburzymy Pałac Dzikowski, pozamykamy biblioteki, przedszkola, internaty, osuszymy jezioro, itp… Ludzie ! Czy tak powinien wyglądać rozwój naszego i tak prowincjonalnego miasta ? Czy ta kwota 200.000, która może pomóc w bardzo trudnej sytuacji Klubu tak naprawdę zdemoluje tegoroczny budżet miasta ? Na pewno nie ! I jeszcze jedno, Proszę pamiętać Panie Prezydencie, że wielu właśnie kibiców oddało Panu głos w wyborach prezydenckich i jeżeli teraz nie odwzajemni im Pan swojej sympatii, to oblał Pan egzamin z demokracji, którą często sam się Pan podpiera.

smerf
5 lat temu
Reply to  Ja

ilu jest tych kibiców co?? 200? takie łysole drące mordy nie chodzą na wybory!! hahaha są ważniejsze sprawy niż bezwartościowy sport który daje tylko satysfakcje paru kopaczom co normalnej pracy nie porafią znaleźć, tylko żyją za pieniądze mieszkańców!!i nie mów, że tak nie jest bo inaczej to by GŁODNI TERAZ NIE CHODZILI!!!

kibic
5 lat temu
Reply to  smerf

smerf patałachu, czy ty byłeś chociaż na jednym spotkaniu SIARKI, że piszesz o jakichś łysych????? Nie byłeś obszczymurku na żadnym meczu, i nie wiesz, że na mecze przychodzą normalni mieszkańcy TARNOBRZEGA, którzy prócz ciężkiej codziennej pracy, chcą mieć jakąś rozrywkę!!! Ty pewnie chlasz tanie wino co weekend, więc nic prócz wyżebranie od mamusi lub tatusia 5zł. masz w d..pie. Pozdrawiam i życzę zdrowej wątroby.

smerf
5 lat temu
Reply to  kibic

a tu cie zaskocze krzykaczu!! mam bardzo dobrą pracę i nie muszę jak ty to mówisz chlać i sępić o mamusi!! chyba mówisz sam o sobie, wiec zamknij mo…e i mnie nie obrażaj!! nie mam potrzeby chodzi na żadne mecze piłkarzyków bo to najgłubszy sport na świecie!!i moich pieniędzy nie pozwolę na twoje rozrywki przeznaczać. SAM DAJ JAK ICH TAK KOCHASZ!!:)

Janusz
5 lat temu
Reply to  smerf

nie wypowiadaj się na temat Siarki bo pewnie przypłynąłeś kmiocie promem zza Wisły, albo przyjechałeś z Furman i od góra 10 lat mieszkasz w TBG a zabierasz głos w temacie, który jest bardzo ważny dla Tarnobrzeżan mieszkających tu od urodzenia.

@Janusz
5 lat temu
Reply to  smerf

*Do janusza
A co ty masz chłopie do Furmanów? Wieś jak każda inna, wielu ludzi stamtąd pracuje w Tarnobrzegu, robi tam zakupy, więc jeśli jesteś z Tarnobrzega to powinieneś się cieszyć, że zostawiają pieniądze firmom które płacą miastu podatki. To samo ludzie zza Wisły. Radzę się dwa razy zastanowić na przyszłość.

huhuha
5 lat temu

Demokratycznie wiekszosc jest za nie dawaniem pieniedzy na to bandyckie przedsiebwziecie jakim jest spolka akcyjna Siarka Tarnobrzeg.Nie nie nie Demokratycznie nie !!!!!!

huhuha.
5 lat temu
Reply to  huhuha

Pomyliłem się, Przepraszam. Demokratycznie wiekszosc jest za dawaniem pieniedzy na to cudowne przedsiebwziecie jakim jest spolka akcyjna Siarka Tarnobrzeg.TAK tak tak Demokratycznie tak!!!!!!

tarnowies
5 lat temu

Rozpierdolic jest łatwo. Tak też czyni jakiś cwok. Ale zrobić coś jest bareso trudno. Taki krajik taka mentalność polaka cwaniaka. A jak coś to spierdala jak kot. Prosty kraj z prostymi ludzmi i prosta jeżeli tak można nazwać to coś muzyką disko polo.

ter
5 lat temu

NIE i NIE, nie zgadzam się aby z moich podatków finansowano długi rozrzutnych działaczy Siarki !!!
===========================
park_- TAK
biblioteki – TAK
jezioro – TAK
przedszkola – TAK
internaty – TAK
Pałac Dzikowski – TAK

Tylko NIE Siarkę !!!

ter
5 lat temu

NIE i NIE, nie będę ze swoich podatków płacić długów rozrzutnych działaczy SIARKI !!!

cenzor
5 lat temu

Ci wszyscy na nie dla finansowania którzy tak ochoczo pod pseudonimami sieją hejter w sieci – jesteście po prostu załośni sami w sobie, Jednen mocher z drugim idzcie jutro na sesję i powiedzcie bez żadnej przykrywki na twarzy obecnym radnym, ze nie dawać, a nie od kilkunastu dni to samo krzyczycie , Odwagę to macie jak jesteście intognito, Co przez ten rok obecna władza zrobiła oprócz codziennych wojenek i przyjmowania swoich do pracy a miało być lepiej i inaczej, co robić w tbg zero rozrywek tylko nienawiść jednego do drugiego, na zakończenie do Pana Kiełba i Kalinki jak to mowił J. Piłsudski- wam kury macać a nie do polityki się brać

Azazello
5 lat temu

Jeżeli radni uchwalą przyznanie środków publicznych na pokrycie długów prywatnej spółki to złamią prawo. Tyle w temacie.

Azazello bis
5 lat temu
Reply to  Azazello

Oj drogi panie, jak chcesz się pochwalić czymś co niby wiesz, to chłopie musisz niestety się podszkolić. Każdy może sobie mówić co chce, że niby niezgodne z prawem, ble ble ble. Podaj Ustawę, która o tym mówi. Miasto może robić z pieniędzmi prawie wszystko co chce, jeżeli tylko Rada podejmie taką decyzję. I tyle w temacie drogi nieuku.

Lex
5 lat temu
Reply to  Azazello bis

Durnyś! A do głosowanie nawet nie dojdzie, bo nie ma nad czym! Miasto nie jest nawet w ułamku procenta udziałowcem w spółce i dlatego nie może odpowiadać ani za jej aktywa jak i pasywa. Inna sytuacja byłaby gdyby takie udziały miasto miało, bo wóczas możnaby było uznać ją za spółkę komunalną. Ale nawet wtedy miasto odpowiadałoby do wysokości swojego udziału.
Przy okazji wyvhodzi jakimi głąbami są radni, którzy pod tym się podpisali. MIASTO MOŻE TAKĄ SPÓŁKĘ FINANSOWAĆ ZA REALIZACJĘ ZADAŃ WŁASNYCH GMINY! A DO TYCH ZADAŃ NAPEWNO NIE ZALICZA SIĘ SPORT ZAWODOWY! PIENIĄDZE KTÖRE MASTI&PRZYJACIELE JUŻ DOSTALI, BYŁY NA WYCHOWANIE SPORTOWE DZIECI I MŁODZIEŻY!

Rozsądek
5 lat temu
Reply to  Lex

Samorząd może przeznaczyć te zaoszczędzone pieniądze na promocję miasta przez sport. Odkąd ogólnopolskie media nie są już karmione rewelacjami prezydenta Kiełba zapomniały o naszym mieście.

Rozsądek
5 lat temu

Dziwny ten świat w którym jedna(max kilka osób) osoba nienawidząca sportu i byłego prezydenta wypowiada(opluwa) się na wszystkich możliwych forach za wszystkich mieszkańców. Chciałbym dożyć takich czasów aby większość decyzji była podejmowana w wyborach przez obywateli. Dziwne, że w XXIw, w dobie wszechobecnego internetu nie wiemy(może ktoś nie chce) jak to zrobić. Internetowa sonda to niby zabawa ale głosy oddane na konkretne pytania są przez osoby a nie jednego komentującego hejtera pod wieloma anonimowymi nickami i w jakimś tam procencie oddadzą nastroje mieszkańców.

huhuha
5 lat temu

Ta wasza sada jest tak samo wiarygodna jak prognozy przedwyborcze hahahahahha.

sympatyk klubu
5 lat temu
Reply to  huhuha

sonda niewiarygodna bo ludzie głosują nie po twojej myśli? 🙂 A profesjonalne sondaże przedwyborcze do których odnosiły się ogólnopolskie media były wiarygodne?

huhuha
5 lat temu

Naprawde sadzicie ze ludzie sa tak glupi?Ta sada saduje wylacznie zainteresowanych tym tematem .Wyjdz na ulice,otwórz oczy jeden z drugim.Glosy bylyby tak rozlozone
za finansowaniem – ok 300 osob tj wszyscy kibice
przeciw – wszyscy pozostali mieszkancy czyli ok 40 tys .
Dajcie juz spokoj z tym.IV liga to nie dramat a jedynie wlasciwe miejsce dla takiego miasta jak malutki Tarnobrzeg.I nikt tu nie chce niszczyc rozrywki dla 300 osob.Jedynie dostosowac ja do mozliwosci finansowych takiego malutkiego miasteczka.Chcesz miec lepsze rozrywki,lepsza pilke nozna wyprowadz sie do bogatszego ,wiekszego miasta.

Janusz
5 lat temu
Reply to  huhuha

jeśli myślisz, ze liczba sympatyków Siarki to 300 osób,bo tyle ostatnio jest na trybunach to jesteś po prostu głupi i tyle.
ogromna ilość jest na emigracji i w całej Polsce, a pamiętajmy o tym, że emigracja też głosuje a 3 lata przeminie bardzo szybko.
Juz Stalowa miała takiego prezydenta, który lekceważył prośby kibiców i w dużej mierze to oni go pozbawili prezydentury, choć gospodarzem był świetnym.

997
5 lat temu
Reply to  Janusz

podobno nawet w Syrii są kibice Siarki

Anna
5 lat temu

Absolutnie nie zgadzam się z finansowaniem prywatnej spółki z budżetu miasta. Siarka ma swoich akcjonariuszy~! Co oni robią w kierunku ratowania klubu? Folwark Mastalerza się skończył i Siarka upada. Niech kibice wysilą swoje kieszenie skoro chcą aby klub istniał, akcjonariusze do osób ubogich nie należą, wydawać z własnych kieszeni, szukać sponsorów, a nie oczekiwać na pieniądze mieszkańców. Nasze podatki niech zostaną przekazane na rozwój naszych dzieci, przedszkola, szkoły, naukę, dodatkowe zajęcia to jest klucz do sukcesu. Twórzmy nowe miejsca pracy żeby młodzież nie uciekała do dużych miast z braku perspektyw.

Lolipop
5 lat temu
Reply to  Anna

Janusz np. wozi Żabę swoją nowiuśką BMW-uchą

franek
5 lat temu

Pani Anno sama Pani nie wieży w to co pisze.Owszem Pani pieniadze to pójdą, ale do kieszeni nierobów z urzędu ,dla klechy, właśnie jedno z przedszkoli chcą zlikwidować więc o czym kobieto piszesz.klecha już się czai co by tu zagarnąć , do tych którzy są tak przeciwni Siarce to napiszę , że napewno jesteście tymi nieudolnymi nierobami z urzędu, lub sektą klerowską za wasze podatki to teraz szalony antoś będzie prowadził nowe śledztwo, wybuchające parówki, brzozy które rosną przez jedną noc ,sztuczne mgły a wy ciemniaki dalej to będziecie łykać . STRaszydło da wam po pincet na dziecko z tym że w niedziele będziecie musieli meldować się u klechy na mszy

huhuha
5 lat temu

franek aleś zabłysnął inteligencja.Wez sie ogarnij .Zadnych pieniedzy na prywate pod tytulem II liga pilki noznej spolka Siarka Tarnobrzeg.Zadnych .Czy to jasne?

Anna
5 lat temu

Panie „Franku” moje dziecko wlaśnie uczęszcza do jednego z tych przedszkoli, które mogą być zlikwidowane. I to jest cały problem. Sytuacja Tarnobrzega jest dramatyczna przez lata nieudolnych rządów i to nie przez rok budowano deficyt. Gdzie byli poprzedni prezydencji 4 8 12 16 lat temu. Gdzie inwestorzy? Jedyna huta, która ratuje mieszkanców z pensjami rzędu 1500,00 (oby). Nie żadna piłka, klub z budżetu miasta to jest PRYWATNA SPÓŁKA. Ja też mam firmę chętnie przyjmę dofinansowanie z budżetu miasta, a co skoro SIARKA może! Ja przynajmniej odprowadzam podatki

typowy
5 lat temu

Prywatny klub = prywatne pieniądze. Nic prostszego, pozdrawiam.

adamiak
5 lat temu

Klub jest spółką akcyjną i ma zarząd ( nawet jak chwilowo nie ma ) oraz właścicieli . TO ONI MUSZA PILNOWAĆ BY KASA GRAŁA A NIE PREZYDENT CZY MIESZKAŃCY MIASTA .
DOŁOŻYĆ TRZEBA ALE TROCHE TAK JAK I INNYM DOKŁADA MIASTO – I NA TYCH SAMYCH ZASADACH .
Klub przetrwa Mastalerza i jego przekręty !!!!
W IMIENIU WIELU OSÓB Z KTÓRYMI W TYM TEMACIE ROZMAWIAŁEM OSTATNIO NIE ZGADZAM SIĘ NA DODATKOWE PIENIĄDZE NA PRYWATNĄ SPÓŁKE !!!! NIECH DOŁOŻĄ WŁAŚCICIELE .

lolo
5 lat temu

Znawca PIERDOLNIJ SIĘ W TEN ZAKUTY ŁEB

997
5 lat temu
Reply to  lolo

lolo, popisałeś się polsczyzną – typowy zasób słów kibola

Miodek
5 lat temu
Reply to  lolo

lolo, popisałeś się polsczyzną – typowy zasób słów kibola

Komornik
5 lat temu

nie wiecie czy radny Uziel sprzedał już swoją ziemię?

56
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x