Gratka dla łowców meblowych okazji!

Zakup mebli to zwykle spore obciążenie dla domowego budżetu. Dlatego warto wyostrzyć czujność i skorzystać z nadarzających się okazji, dzięki którym można sporo zaoszczędzić. Łowcom takich okazji od kilku sezonów naprzeciw wychodzi stalowowolska firma HALMAR.

HALMAR kojarzy się (i słusznie) z dwoma największymi w regionie salonami meblowymi zlokalizowanymi przy ulicy Niezłomnych w Stalowej Woli, jednakże tylko nieliczni wiedzą, iż jest to jedynie fragment szerszej działalności firmy. Większą jej część stanowi działalność w dziedzinie hurtowego importu i sprzedaży mebli takich jak: stoły, krzesła, ławy, biurka, fotele biurowe, meble barowe, restauracyjne, wypoczynkowe, ogrodowe i wiele innych. Oferta firmy od niemal dekady dostępna jest w większości sklepów meblowych nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach europejskich a marka HALMAR dołączyła do grona liczących się firm w branży meblowej.

Każdego roku przygotowywana jest nowa oferta katalogowa zawierająca ponad 1,5 tysiąca pozycji opatrzonych logo HALMAR będąca odpowiedzią na zmieniające się trendy oraz oczekiwania klientów. Oferta prezentowana jest na odbywających się początkiem roku poznańskich targach meblowych gromadzących większość firm z branży meblowej.

Tak bogata oferta sprawia, że dwa razy do roku organizowane są cykliczne akcje, w czasie których ceny dużej części produktów spadają nawet o 70%. Na pulę wyprzedażową składają się zarówno pozycje z aktualnej oferty kończącego się roku jak i pojedyncze egzemplarze, które nie zmieściły się w opracowywanej ofercie na rok następny a także meble ekspozycyjne – zarówno z salonów meblowych jak i ekspozycji targowych.

Łowcom meblowych okazji polecamy odwiedzenie ekspozycji wyprzedażowej zlokalizowanej przy głównej siedzibie firmy HALMAR w Stalowej Woli przy ulicy Centralnego Okręgu Przemysłowego 2 w magazynie nr 3.

artykuł sponsorowany

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Skip to content