Konferencja prasowa prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba (video)

O projekcie dotyczącym odnawialnych źródeł energii, projekcie zwolnienia od środków transportowych w przypadku inwestycji powyżej 500 tysięcy złotych, inicjatywach związanych ze zbliżającymi się świętami, Białej Sobocie w szpitalu oraz dotacji dla Siarki Tarnobrzeg S.A mówił prezydent podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Głosowałem na G. Kiełba !
4 lat temu

Grzegorz Kiełb ! Wyzwoliciel Tarnobrzega ! Grzegorz Kiełb !

kazik
4 lat temu

No i po klubie!

Głosowałem na B. Szydło !
4 lat temu

Rząd Beaty Szydło nie wycofuje się z obietnicy 500 zł na każde drugie i kolejne dziecko, niezależnie od dochodów rodziców – zapewniali w środę rzecznik rządu Elżbieta Witek oraz szef Komitetu Stałego RM Henryk Kowalczyk.

Ja_Tbg
4 lat temu

Kończ Waść, wstydu oszczędź … !!!

999
4 lat temu

Same sukcesy ma Kiełb! strikte!

gość
4 lat temu

Grzesiu załatwił pracę w Mosirze młodemu Kociubie! Brawo dla prezydenta! Wstydziłbyś sie Grzechu, wstydził. No ale z drugiej strony – Jolka każe – sługa robi.

...
4 lat temu

Bardzo dobra decyzja miasto nie jest od utrzymywania prywatnego klubiku mastiego i dziedzica

gość
4 lat temu

A miasto jest po to by z jego budżetu płacić pensję kryminaliście młodemu Kociupie??? Dośc tego! Kiedy wreszcie jakiś dziennikarz z jajami się tym zajmie? Czy aż tak sie boicie tarnobrzescy dziennikarze prezydencika? Wstyd dla waszej profesji! Macie być bezstronni a nie dup*waci!

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x