19.12 (sobota) Koncertowe Zakończenie Roku, w staszowskim Lotniku

Kończy się wspaniały imprezowy 2015 rok ale aby go odpowiednio pożegnać musimy „zatańczyć jeszcze raz”. W związku z tym ogłaszamy, że 19 grudnia na naszej scenie pojawią się 3 zespoły idealne do wszelkich zabaw pod sceną.

BILETY: 15zł przedsprzedaż / 20zł w dniu koncertu.

Wydarzenie na facebooku – tutaj

WYSTĄPIĄ:

KOSTUR https://web.facebook.com/KosturMetal/?fref=ts

SKA Petarda https://web.facebook.com/skapetarda/?fref=ts

Nasza muzyka to mocne SKA uderzenie. Nasze piosenki są głównie o miłości, ale inspirują nas także takie tematy jak seks za pieniądze, alkoholizm, szowinizm oraz oszustwa w piłce nożnej.

LeMoor https://web.facebook.com/lemurowcy/?fref=ts

Le Moor, oktet rockowy z Kolbuszowej istniejący na scenie od 2005 roku, zwycięzcy m.in. Przeglądu Kapel Rockowych organizowanego przez krakowski UEK, laureat Przeglądu Podkarpackie Brzmienie na Wyspach organizowanego przez Radio Rzeszów (dzięki temu zespół poleciał koncertować na Wyspach Brytyjskich). Grupa wielokrotnie supportowała takie zespoły jak Lao Che, Akurat, Farben Lehre oraz Kult. Le Moor trzykrotnie był gościem na Pomarańczowej Trasie Kultu, w 2010, 2012 i 2013 roku koncertując m.in. w warszawskiej Stodole, katowickim Spodku, rzeszowskiej Wytwórni, krakowskim Teatrze Łaźnia Nowa oraz londyńskim The Forum. W połowie listopada 2013 roku zespół wydał debiutancki album pt. Komunikat.

info: organizator

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x