Dzieciaki na zajęciach tenisa stołowego w IKS

Na treningu tenisistów stołowych IKS Jezioro Tarnobrzeg pojawiły się dzieciaki na wózkach z rożną niesprawnością ruchową i ich rodzice.

– Zaprosiliśmy dzieci z FAR by pokazać im, jak wygląda trening, zajęcia tenisa stołowego i zachęcić ich do takiej, innej aktywności fizycznej. Aktywności fizycznej, która poprawi ich koordynacje ruchową, a wyciągnie z domu od komputera. I chyba nam się to udało – mówi prezes IKS Rajmund Zięba.

Pierwsze swoje „kroki” tenisowe Zosia, Jędrzej i Karol popełnili z medalistą Mistrzostw Świata, Europy Reprezentantem Polski w klasie 3 na wózku Maciejem Nalepką oraz z Jarosławem Bielakiem.

Po spotkaniu na facebook-u ukazały się miłe komentarze „Pierwsze zajęcia pingpongowe zaliczone. Było super!! Dziękujemy Radek Zięba !!!”, „Bardzo udane popołudnie z IKS Jezioro Tarnobrzeg. Dobrze że tu na miejscu dzieje się coś dla sprawnych inaczej. Jędrzej zadowolony, myślę że z nowym rokiem wrócimy na treningi. Polecam”.

– Pomyślimy jak ogarnąć ten ważny temat i po nowym roku spróbujemy zorganizować zajęcia dla dzieciaków na wózkach z rożną niesprawnością ruchową – dodaje prezes IKS Jezioro Tarnobrzeg. Specjalne podziękowania dla iTV WISŁA i prezesa Wojciecha Kozieła.

info: IKS Jezioro Tarnobrzeg
foto: Jarosław Bielak

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x