Mikołajki na sportowo. Siarkowy Mikołaj zawitał do Tarnobrzega (fotoreportaż oraz video HD)

Pierwszy raz w historii Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg zorganizowało w takiej formule Mikołajki na sportowo. Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę, w niedzielne popołudnie tarnobrzeską halę MOSiR odwiedziło mnóstwo tarnobrzeżan, w tym ponad 450 osobowa grupa dzieci i młodzieży, szkoląca się w klubie.

Wydarzenie podzielono na dwie części, sportową i „świąteczną”, związaną z obecnością świętego Mikołaja, który na tę okazję ubrał szalik w barwach Siarki. W części sportowej wszystkie grupy juniorskie rozegrały trwające po 8 minut spotkania, i choć była to tylko zabawa, to emocji nie zabrakło, zwłaszcza gdy na parkiecie swoje mecze rozgrywały dzieciaki z Piłkarskiego Przedszkola Siarki.

Zmaganiom nowych piłkarskich talentów przyglądał się m.in. Jacek Zieliński, trener ekstraklasowej Cracovii. Wychowanek Siarki przywiózł do Tarnobrzega koszulkę Cracovii z autografami piłkarzy, która zostanie zlicytowana, a dochód z jej sprzedaży będzie przeznaczony na szkolenie młodzieży.

Po turnieju przyszedł czas na prezenty, Siarkowy Mikołaj wręczył sportowe plecaki adeptom piłki nożnej szkolącym się w klubie. Nie zapomniał również o pozostałych dzieciach które razem z rodzicami odwiedziły tego dnia halę MOSiR, najpierw zaprosił ich do zabawy a później wręczył im słodkie upominki.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
cenzor
5 lat temu

Impreza bardzo fana i udana, ale może na następny rok zaprosić jakiegoś piłkarza z górnej półki niech dzieciaki mają jeszcze większą frajdę pomoc w tym temacie panów Jacka Z i Czarka K chyba nie odmówią. A teraz na głowę moherów z magistratu, dlaczego nie było nana GK Odnowiciela TBG lub jego z-cy nadzorującego sport pana Motyki a już na takiej imprezie powinna być naczelnik wydziału sportu czy tez przew. komisji ds. oświaty i sportu radna Pekar, ten klub 70 letnią tradycją wpisał się złotymi głoskami dla TBG widać jak obecna władza w Tbg traktuje klub i najmłodszych dzieciaków trenujących w nim a potem mohery płaczą i lamentują na temat Siarki tym bardziej, ze organizowało to stowarzyszenie złota siarka, oj nieładnie mohery be,be ciekawe jakby to była impreza np. jasełka lub orszak trzech króli ile by ich tam było i to w pierwszym szeregu.

mieszkaniec
5 lat temu

24.12 zobaczysz jak elyta wypełźnie na wigilii na placu czy Mosirze. Wtedy zobaczysz priorytety obecnej władzy. Podobno mówią że to dzieci są naszą przyszłością.

G.K
5 lat temu

Kiełb sie schował,każdy wie że nie przyszedł bo po co? Wygwizdano by jegomościa!

cenzor
5 lat temu

G.K tu już nie chodzi o odnowiciela ale o zasady, ze powinna być obecna na takich imprezach władza radni, przew. komisji ds. sportu czy odpowiedni naczelnik z UM, ta władza jest dla ludzi a nie odwrotnie mieszkańcy dla elity władzy w TBG świadczy to o żenadzie obecnie panujących i jak to ma się do hasła, że dzieci są przyszłością tbg i odciągamy ich od komputerów i itp. Tym bardziej, ze tę imprezę nie robił klub tylko kibice. I na koniec świadczy to o elementarnym braku kultury władzy w Tbg i zakłamaniu moherowym.

davey
5 lat temu

Piękna impreza ale i piękna mikołajkowa sesja Mastalerza.Znaczy się wraca do mediów i do życia…Człowiek,który prawie doprowadził do upadku klubu w dalszym ciągu promuje się poprzez ten klub.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content