Zapraszamy na transmisję video konferencji prezydenta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba (video)

Konferencja prasowa podsumowująca rok prezydentury Grzegorza Kiełba odbędzie się w środę 9. grudnia br o godzinie 14. Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję video z tego wydarzenia.

*******************************************************************************************************************************************************************

Transmisja będzie w jakości HD, dlatego mniejsza wydajność komputera lub wolniejszy internet mogą wpłynąć negatywnie na jakość odbioru. Z góry przepraszamy za ewentualne problemy techniczne.

********************************************************************************************************************************

Retransmisja z konferencji dostępna będzie na portalu około 2-3 godziny po jej zakończeniu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Głosowałem na Kiełba i jest mi wstyd!
8 lat temu

HA! A co on takiego zrobił? Jolkę buchnął innemu? No tak….

gość
8 lat temu

Panie Prezydencie, w podsumowaniu roku swojej prezydentury proszę nie zapomnieć wspomnieć o dużej liczbie osób, które zdążył Pan już zrazić do siebie.

Gdzie jest Norbert ??! Gdzie jest Norbert ??!
8 lat temu

Norbert szuka partii. Norbert szuka partii.

Heys
8 lat temu

Rok dziadostwa! Co to podsumowywać. ..

Mono
8 lat temu

Piasek już podsumował sukcesy Kociuby i Kiełba Pozbyli się mnie jak śmiecia W okresie adwentu myślałem, że tego nie napiszę ale jednak się nie udało. Na liczne zapytania, publiczne pomówienia a także z okazji pierwszej rocznicy urzędowania nowej pary cesarskiej muszę jednak coś odpowiedzieć. Tak, pozbyli się mnie skutecznie, jak śmiecia, zgnoili tak samo jak poprzednie osoby. Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść. Takie stosują metody i z nich czerpią satysfakcję. Spodziewałem się takiego scenariusza, dla mnie to nic nowego. Nie pierwszy raz go przerabiałem i nie ostatni. W końcu taka jest polityka. Za co? Zawsze za to samo: wolność słowa, bolesną prawdę i arogancję władzy. Pod tym względem niczym się nie różną od poprzednika, są tacy sami. Nie chciałem potępić mojej działalności w niektórych, ostatnio nieuznawanych organizacjach pozarządowych. Znajomości, kontaktów niewłaściwymi (od niedawna) osobami, niegodnych czynów, bywania w nieodpowiednim miejscu i czasie oraz tym podobnych. Nie chciałem podpisać deklaracji lojalności (tzw. lojalki) jak zrobili niektórzy radni. Nie miałem ochoty również donosić, informować. To pogwałcenie podstawowych praw na które mojego przyzwolenia nie było, nie ma i nie będzie. Tak samo z resztą jak za poprzednich władców. Mam jeszcze jakieś zasady i prawdy się nie wyrzeknę. Nie pozwolę się upokarzać, upodlić,… Czytaj więcej »

DMF
8 lat temu
Reply to  Mono

Otrzeźwiej, dojdź do siebie. Pieniaczy nam nie potrzeba.
Siarka jest dobrem naszego regionu. Była,będzie, jest!

KASANDRA
8 lat temu
Reply to  Mono

Za późno panie Piasek . To między innymi dzięki panu ten nieudolny Prezydent wygrał wybory .Za późno na skruchę,Pamiętam jak pan w Telewizji Lenarta „piał” nad zaletami Kiełba i obrzydzał poprzedniego Prezydenta.Od początku było wiadomo że ten wybór to katastrofa dla miasta.

sss
8 lat temu
Reply to  KASANDRA

Nieudolne są twoje szare komórki skoro takie rzeczy wypisujesz… Zacznij pisać coś twórczego i merytorycznego, a nie opluwanie bez żadnego sensu w tym. Prawdę mówiąc jest bez porównania lepszy od poprzednika – przynajmniej prezentuje jakąś kulturę osobistą.

cenzor
8 lat temu

Rok rządzenia pary cesarskiej w Tarnobrzegu i ten pan ma jeszcze czelność podsumowywać swoją żenadę w zarządzaniu miastem, Jego hasło to niszczyć, niszczyć, niszczyć

cenzor
8 lat temu

gdzie jest Norbert – odpowiadam w dupie moherze

Janusz
8 lat temu

mojego głosu PGK nie dostanie już nigdy, rok temu na niego zagłosowałem, choć źle mu z oczu patrzyło na tych plakatach, ale zrobiłem to na złość Mastalerzowi, okazało się, że na złość zrobiłem tylko sobie i miastu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content