Odwołana dzisiejsza konferencja prasowa prezydenta Kiełba

Zapowiadana na dzisiaj konferencja prasowa prezydenta Tarnobrzega została odwołana. Konferencja odbędzie się w innym terminie.

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gość
4 lat temu

Jolka odradziła? Pewnie tak.

KASANDRA
4 lat temu

Doszedł do wniosku (wreszcie ) że nie ma czym się chwalić.

cenzor
4 lat temu

Para cesarska musi ustalić danę i zebrać lud poddanych na placu czerwonym aby oddał należne wiwaty PKG Odnowicielowi. Atak z programu wyborczego odnowiciela cz.1 – Miasto mądrze zarządzane: Jawność działania Prezydenta i Urzędu Miasta, przyjęcie uproszczonych procedur decyzyjnych, prowadzenie profesjonalnej polityki informacyjnej- Podjęcie zdecydowanej walki z przejawami korupcji i kumoterstwa wraz z zjawiskiem klanów rodzinnych w instytucjach miejskich – Przygotowanie terenów pod budowę obwodnicy -Polityka oszczędności w oświacie odejdzie w przeszłość – Zapewnienie mieszkań młodym ludziom pod wynajem którzy zechcą zamieszkać lub pozostać w TBG a jednocześnie wolą pozostać mobilni i nie chcą kupować mieszkań – Stworzenie bazarku kwiatowo warzywnego w centrum miasta dla rolników sprzedających swoje płody rolne – Ukwiecenie i zaciemnienie Placu Bartosza Głowackiego – Estetyczne i stałe toalety w centrum mista i nad Jeziorem Tarnobrzeskim – Ograniczenie biurokracji w Um i innych urzędach – Kompleksowy program pomocy dla młodych ludzi którzy poszukują pracy . …. To tylko mały wycinek c.d.n nastąpi Ocena działalności za ierwszy rok 2!

wodzu
4 lat temu

Nabijacie się, a może to ważna sprawa nie pozwoliła na odbycie się konferencji prasowej?

999
4 lat temu

A czym się chwalić? chyba tylko zerem i niszczeniem ludzi!!

Gdzie jest Norbert ??! Gdzie jest Norbert ??!
4 lat temu

Norbert szuka partii. Norbert szuka partii.

Tarnobrzeżanin
4 lat temu

A to dobre !!!… Jakie podsumowanie ? Czego podsumowanie ? Próby wyniszczania tarnobrzeskiej oświaty ? KS Siarka ? Gnojenia za wszelką cenę wszystkiego co kojarzy się z Norbertem Mastalerzem ? Nie wspomnę o innych niechlubnych poczynaniach Pana Prezydenta i ludzi skupionych wokół niego, o których miasto huczy od dawna… Tego nie trzeba podsumowywać, bo wszyscy to widzimy i słyszymy na co dzień… Jeśli się mylę, to bardzo proszę, niech mnie ktoś oświeci co do innych sukcesów Pana Prezydenta… Moim zdaniem, gorszego Prezydenta nasze miasto nigdy nie widziało !!! A winni tej patologii są wyborcy, którzy oddają głosy w wyborach nie „za”, a „przeciw”!

gość
4 lat temu

Pewnie siadł do spisana listy swych osiągnięć i na dwukropku mu się wena skończyła 😀

niewolnik
4 lat temu

Ludzie zbliżają się Święta, czemu tyle jadu w waszych wypowiedziach.

Tarnobrzeżanin
4 lat temu
Reply to  niewolnik

Bardzo dobre pytanie… Wielu ludzi zadawało je Prezydentowi i jego najbliższym współpracownikom z RM i UM przez cały, mijający rok… Pozostało jednak bez odpowiedzi ;)Prawda jest jednak taka, że „Kto mieczem wojuje, od miecza ginie”… I święta niestety, nie mają tu nic do rzeczy.

999
4 lat temu

Prawda to jad?

sss
4 lat temu

Wy tak się czepiacie, bo macie faktycznie coś do zrzucenia, czy tak po prostu jak KASANDRA, która po prostu wypisuje, co tylko złego przyjdzie jej na myśl(słowo ‚myśl’ może być uważane za nadużycie). Chyba, że to Norbi z różnych kont wypisuje? : P Nie zdziwiłbym się. . .

cenzor
4 lat temu

sss daj choćby dwa przykłady pozytywów w działaniach PGK Odnowiciela TBG w br.

gosc
4 lat temu

taki jak stachu skimina z chmielowa

sasiad
4 lat temu

Staszek jest lepszy bo droge córce asfaltowa zrobil pod dom

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x