Tarnobrzeg: Na basenie już bezpiecznie

Z basenu można będzie można od jutra bezpiecznie korzystać. Pomieszczenie jest już wywietrzone i sprawdzone przez wszystkie stosowne służby – informuje MOSiR.

Dzisiaj, na tarnobrzeskiej pływalni doszło do awarii jacuzzi, wskutek której został przekroczony dopuszczalny poziom stężenia chloru. Na wskutek podtrucia chlorem dwanaścioro dzieci zostało przewiezionych do szpitala. Po konsultacjach lekarskich mogły już wrócić do domu, nie było konieczności hospitalizacji żadnego z nich  – szczegóły na temat wydarzenia tutaj

info: MOSiR

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
;)
4 lat temu

16 grudnia Zarząd ARP S.A. wydał cztery nowe zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w tym dwa dla podstrefy Tarnobrzeg.
Otrzymały je firmy Schollglas Polska Sp. z o.o. oraz Domdeco Sp. z o.o.

Zezwolenia otrzymały następujące podmioty:
– Polohay Sp. z o.o. – podstrefa Łapy – produkcja gotowej paszy dla zwierząt
– Schollglas Polska Sp. z o.o. – podstrefa Tarnobrzeg – produkcja i obróbka szkła
– Andoor Sp. z o.o. – podstrefa Stalowa Wola – produkcja elementów stolarki drzwiowej
– Domdeco Sp. z o.o. – podstrefa Tarnobrzeg – produkcja rolet i osłon okiennych

Firmy zamierzają uruchomić na terenie TSSE nowe projekty inwestycyjne o łącznej wartości 113 mln zł oraz utworzyć blisko 150 nowych miejsc pracy i utrzymać dotychczasowe zatrudnienie.

Informacje o tworzonych miejscach pracy i nakładach inwestycyjnych dotyczą pierwszych etapów inwestycji. Docelowo miejsc pracy będzie więcej.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x