Tymoteusz pierwszym tarnobrzeżaninem urodzonym w 2016 roku

Tymoteusz waży 3,200 kg i mierzy 55 centymetrów. Przyszedł na świat 1 stycznia 2016 roku o godzinie 23.12 w Wojewódzkim Szpitalu im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu. Jest pierwszym tarnobrzeżaninem, który urodził się w nowym roku.

Dumnych i szczęśliwych rodziców, Ewelinę i Dariusza Urbaników, odwiedził dzisiaj prezydent Tarnobrzega, Grzegorz Kiełb.- To wspaniale, kiedy w rodzinie pojawia się nowe życie. A kiedy pierwszego stycznia rodzi się chłopiec, wierzę, że to zapowiedź dobrych czasów dla państwa jak i całego Tarnobrzega. Życzę państwu i waszemu maleństwu wiele zdrowia i samych radosnych dni – mówił do szczęśliwych rodziców prezydent Kiełb, a 9-letniemu Emilowi gratulował awansu na starszego brata.

W tym roku w tarnobrzeskim szpitalu, urodziło się już sześcioro dzieci. W zeszłym roku liczba noworodków wyniosła w sumie 576. – Mam nadzieję, że ten rok będzie lepszy jeśli chodzi o liczbę urodzeń – mówiła Renata Bajcarczyk, położna oddziałowa na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym tarnobrzeskiego szpitala.

foto&info: Dariusz Bajor

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
'
4 lat temu

TYMO – rośnij zdrowo !

mieszkaniec
4 lat temu

Bajor telefonem robiłeś to zdjęcie? 😀

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x