W niedzielę 10. stycznia wyjątkowy turniej halowy im. Janusza Gałka

Korona Kielce, Stal Mielec, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i oczywiście gospodarze – Siarka Tarnobrzeg, to obsada turnieju halowego, który odbędzie się w niedzielę 10. stycznia w hali MOSiR w Tarnobrzegu. Turniej jest częścią uruchomionego właśnie przez władze klubu projektu „Siarka nigdy nie zginie”, którego celem jest zbiórka 50 tysięcy złotych, na uregulowanie zaległości wobec piłkarzy Siarki.

Wykupując odpowiednią nagrodę poprzez stronę https://fans4club.com/pl-siarka, można wziąć udział w turnieju jako piłkarz Siarki, wcielić się w rolę asystenta trenera Włodzimierza Gąsiora, strzelać rzuty karne w przerwie meczów lub wręczyć puchar za zwycięstwo w turnieju. Do tego dochodzą dziesiątki innych, fantastycznych nagród.

Turniej rozpocznie się o godz.9.30.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rycho
7 lat temu

Jeszcze maja 50 koła zaleglości wobec piłkarzy ? To ciekawe ile będą mieli na koniec sezonu ? A bieżące wydatki ? A późniejsze rozliczenia, licencja itp. Kto za to zapłaci i z czego ? Żenada do kwadratu.

zalafganistan
7 lat temu
Reply to  Rycho

Pewnie, lepiej siąść na d. i nie robić nic.

za pożno
7 lat temu

nie powiem dwa kluby z świętokrzyskiego i dwa z podkarpackiego ale została zapomniana Wisła z Sandomierza jest sztama między klubami czemu nie poproszono Jacka Z trenera Cracovi przedłużył umowę do 2019 i z Czarka K ma znajomości w klubach stołecznych i nie tylko. Wychowankowie klub i skoro im zależy na istnieniu to mogą się postarać a tak szybko kasa by wpływała na długi klubów bo nie widzę tego żeby nie pojawili się kibice swoich klubów. Ale to jest pomoc tylko jedno razowa a jak by powstał tablico-bim to na dłużej by przynosił zyski i nie było by tyle wstydu co z starego i nikt by się nie zastanawiał czy działa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content