Siarka Tarnobrzeg wygrywa w I Memoriale im. Janusza Gałka (fotoreportaż oraz video HD)

Pierwsza drużyna Siarki Tarnobrzeg wygrała w Memoriale im. Janusza Gałka. Halowy turniej rozegrano w niedzielę, w tarnobrzeskiej hali MOSiR.

W finale Siarka pewnie pokonała pierwszą drużynę Korony Kielce 8:3. W meczu o trzecie miejsce Stal Mielec I pokonała KSZO Ostrowiec I 6:4. Sporo emocji dostarczył mecz o piąte miejsce, w którym spotkały się drugie drużyny Korony Kielce i ostrowieckiego KSZO. W regulaminowym czasie gry mecz zakończył się remisem 4:4 i o wyniku zadecydowały rzuty karne, w których ostatecznie lepsi okazali się podopieczni trenera Tadeusza Krawca.

W meczu o siódme miejsce druga drużyna Siarki Tarnobrzeg wygrała ze Stalą Mielec II 3:1.

Tytuł MVP turnieju otrzymał reprezentant Korony Kielce I – Michał Przybyło. Za najlepszego bramkarza uznano Pawła Pawlusa z Siarki zaś królem strzelców został Mateusz Cholewiak, z dziewięcioma trafieniami na koncie.

Turniej rozegrano w ramach akcji „Siarka nigdy nie zginie”, której celem jest zebranie 50 tysięcy złotych, na uregulowanie finansowych zaległości wobec piłkarzy. Akcja potrwa do 15. lutego br, a jej szczegóły można znaleźć tutaj

W niedzielę 17. stycznia br. w tarnobrzeskiej hali MOSiR odbędzie się kolejny turniej halowy, tym razem o Puchar Prezydenta rywalizować będą drużyny z Tarnobrzega.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
frekwencja
4 lat temu

Lepiej ten turnie można było złączyć z orkiestrą to może by była lepsza frekwencja i szkoda że kibice drużyn przyjezdnych nie mogły być dostępni na turnieju. Myślę żeby nie było zadym jak pomyśleli o tym organizatorzy bo w jednym dniu w tbg obyły się dwie imprezy na których były zbierane pieniądze na cel. Nawet Kibice z naszego miasta nie byli zadowoleni. Bilety drogie a powinno być tak kto ile da. Jak co roku pewnie więcej orkiestra zebrała niż nasz klub. A co dalej?

fanatyk
4 lat temu

zadziwiająca frekwencja.widać,że los klubu leży na sercu mieszkańcom Tarnobrzega.

FFF
4 lat temu

To przykre.

19zł bilet i baba w okienku zajęta gadką zamiast je sprzedawać.
WOŚP
symboliczna reklama (przyczepa z reklamą stała przed halą zamiast być na mieście – paranoja)

nie chodzi tylko że Siarka=piłka umiera

ale umiera jedna z niewielu alternatyw na rozrywkę w tym mieście

pozdrawiam wszystkich co woleli siedzieć przed netem niż ruszyć dupska no wielkie dzięki!

Dorian
4 lat temu

widze ze wyszła ogromna klapa, ale co sie dziwic skoro Dziedzic chciał zedrzec z ludzi 19 zł, zamiast zrobic wejscie za np. 5zł.
Mam nadzieje ze nie bedzie sie wtracał trenerowi do ruchow kadrowych, bo jak w lecie on i Mastalerz trzymali sie z dala od druzyny to wreszcie doczekalismy sie swietnego składu.

fanatyk
4 lat temu

trudno się na wiosnę spodziewać czegoś więcej niż klapy.
zwłaszcza na trybunach.
może czas się pogodzić,że jako alternatywę czy rozrywkę traktuje to garstka ludzi.jeszcze mniejsza garstka chełpi się splendorem udziałowca,akcjonariusza,właściciela.
niech może znany,sławny,bogaty kolega Kucharski pomoże.

Dorian
4 lat temu
Reply to  fanatyk

wystarczyłoby po prostu obnizyc ceny biletów i jestem pewien, że ludzi z meczu na mecz zaczęło by przybywać,ostatni mecz z Puszczą to pokazał i mam nadzieje, że bedzie to kontynuowane w nadchodzacej rundzie bo innej drogi nie ma.

fanatyk
4 lat temu
Reply to  Dorian

tym niemniej 20 złotych w obecnej kondycji spółki nie powinno być dla nikogo problemem,a już nie dla tych co tak tłumnie piszą w internecie,że Siarka nie zginie.
ale za pisanie płacić nie trzeba.
na wiosnę znowu rozrywka dla góra 400 osób na trybunach.
udało się mastalerzowi zniechęcić ludzi nawet do Siarki.prawdziwy antymidas.nie ma co.

tbg
4 lat temu

Mastalerz upolitycznił klub na maxa ale gwoździa do trumny przybił Kiełb bo on dużo złego mówił o klubie, spółce kolesiów itp. Jedno jest pewne gdyby Mastalerz miał jeszcze 4 lata to kasy na sport by nie brakowało. Pierwszą ligę mielibyśmy na maxa.

fanatyk
4 lat temu
Reply to  tbg

śmiem wątpić.wyrzucili przez jego złote czasy eldorado górę pieniędzy w błoto co udowodnił w ostatnią rundę Gąsior.byłyby jajecznice,helikoptery ale czy awanse śmiem wątpić.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x