Nowe taryfy za wodę i budżet 2016 – zapraszamy na transmisję na żywo z konferencji prasowej prezydenta Grzegorza Kiełba (video)

Nowe taryfy wody i budżet 2016 to główne tematy konferencji prasowej zwołanej przez prezydenta Tarnobrzega. Konferencja odbędzie się w czwartek 14. stycznia br., początek godz.11.

*******************************************************************************************************************************************************************

Mniejsza wydajność komputera, przeciążony serwer lub wolniejszy internet mogą wpłynąć negatywnie na jakość odbioru. Z góry przepraszamy za ewentualne problemy techniczne.

*******************************************************************************************************************************************************************

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kwasek
4 lat temu

Jeżeli cena wody była by uzależniona od jej jakości to płyn w tarnobrzeskich kranach zwany wodą powinien kosztować 1\4 obecnej ceny.

Głosowałem na Prawo i Sprawiedliwość
4 lat temu

Za sprawą Jarka wystrzeli gospodarka !

ada
4 lat temu

Panie Prezydencie!Na spotkaniu grudniowym z mieszkańcami usłyszał Pan,jak równiez przekonał się naocznie,jaką mamy jakość wody w Tarnobrzegu-gnojówka/przepraszam/W związku z tym pytanie-dlaczego podwyżka,przecież znajdujemy się w czołowce na liście najdroższej wody w Polsce.Skąd ta decyzja-ot,tak,bo musi być?Troche rozsądku

Woda nie podrożeje
4 lat temu

Cena wody ani drgnie. W tym przypadku tarnobrzescy radni byli jednomyślni i bez dyskusji zatwierdzili tegoroczne taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków. Nie inaczej w przypadku odprowadzania tzw. „deszczówki”. Tu obowiązująca przez najbliższy rok stawka nawet minimalnie spadnie.

Zmianie za to ulegnie stawka za metr sześcienny ścieków opadowych i roztopowych. Od 1 marca właściciele terenów przemysłowych, handlowych, usługowych i składowych, baz transportowych, a także dróg i parkingów za tzw. „deszczówkę” płacić będą 5,90 zł/m3, czyli o trzy grosze mniej niż dotychczas.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x