Zapraszamy na transmisję z XXII nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Tarnobrzega (video)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję z XXII nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Tarnobrzega. Sesja odbędzie się tarnobrzeskim magistracie w czwartek 14. stycznia br., początek godz.13.

Porządek obrad :

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Rozpatrzenie projektów uchwał w sprawie:
1) zatwierdzenia taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Miasta Tarnobrzega
2) zatwierdzenia taryf dla zbiorowego odprowadzania ścieków opadowych i roztopowych z powierzchni zanieczyszczonych o trwałej nawierzchni na terenie Miasta Tarnobrzega.
4. Sprawy bieżące.
5. Zamknięcie sesji.

******************************************************************************************************************************************************************

Mniejsza wydajność komputera, przeciążony serwer lub wolniejszy internet mogą wpłynąć negatywnie na jakość odbioru. Z góry przepraszamy za ewentualne problemy techniczne.

******************************************************************************************************************************************************************

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Głosowałem na Prawo i Sprawiedliwość
4 lat temu

Za sprawą Jarka wystrzeli gospodarka !

Woda nie podrożeje
4 lat temu

Cena wody ani drgnie. W tym przypadku tarnobrzescy radni byli jednomyślni i bez dyskusji zatwierdzili tegoroczne taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków. Nie inaczej w przypadku odprowadzania tzw. „deszczówki”. Tu obowiązująca przez najbliższy rok stawka nawet minimalnie spadnie.

Zmianie za to ulegnie stawka za metr sześcienny ścieków opadowych i roztopowych. Od 1 marca właściciele terenów przemysłowych, handlowych, usługowych i składowych, baz transportowych, a także dróg i parkingów za tzw. „deszczówkę” płacić będą 5,90 zł/m3, czyli o trzy grosze mniej niż dotychczas.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x