O budżecie 2016 i cenach wody – konferencja prasowa w UM Tarnobrzeg (video)

Budżet Tarnobrzega na rok 2016 i ceny wody – to główne tematy dzisiejszej konferencji prasowej, która odbyła się w magistracie. W konferencji uczestniczyli prezydent Grzegorz Kiełb oraz skarbnik miasta, Urszula Rzeszut.

Podczas konferencji poruszano również m.in. kwestię dotacji dla klubów sportowych, przyznanych przez magistrat na rok 2016 czy kontynuowaniu kampanii zdrowotnych. Prezydent odniósł się również do dzisiejszego spotkania z prezesem Siarki Dariuszem Dziedzicem,

Przepraszamy na kłopoty z dźwiękiem.

video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Głosowałem na G. Kiełba !
4 lat temu

Grzegorz Kiełb ! Prezydentem ! Grzegorz Kiełb! Prezydentem !

obserwator
4 lat temu

Jak Mastalerz przez 4 lata nie pozwolił Sikoniowi na podwyżkę taryf to nie krzyczałeś… Norbert Mastalerz Prezydentem…

Sondaż
4 lat temu

Wyjaśnienie radnego Zycha do zarzutów PGK W czasie dzisiejszej konferencji prasowej na pytanie dziennikarki o informację dotyczącą parkingu przed cmentarzem obok nowo budowanego Parku Handlowego z dworcem autobusowym prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb w sposób niezbyt uprzejmy dla mnie powiedział: „To jest problem pana Witold Zycha, bo do końca za bardzo nie rozumiem radnego i nie wiem do końca, o co mu chodzi …ktoś problemy ma, ale nie wiem, jakie te problemy są”. http://tv.tarnobrzeg.pl/…/konferencja-w-urzedzie-miasta-ta…/ 23:55 s Panie prezydencie. Po pierwsze to nie jest tylko mój problem, ale problem wielu mieszańców miasta, których reprezentuję, a którzy zwrócili się do mnie z tej sprawie zaniepokojeni tym, co widzą odwiedzając cmentarz. Między innymi na przedświątecznym spotkaniu Rady Osiedla Przywiśle pytano mnie o to. Zobowiązałem się zająć tą sprawą. Po drugie, jeśli jest tak jak pan mówi „nie wiem do końca, o co mu chodzi” to proszę się spytać o to swojego zastępcę ds. technicznych, który uczestniczył w posiedzeniu Komisji Techniczno-Inwestycyjnej, jaką zwołałem w tej sprawie po posiedzeniu ostatniej sesji dwa tygodnie temu. On panu powinien to wyjaśnić. Na tym spotkaniu zobowiązał się do przedstawienia w najbliższym czasie koncepcji rozwiązania tego problemu z uwzględnieniem naszych uwag. Mam nadzieję, że takie koncepcje zostaną do końca miesiąca… Czytaj więcej »

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x