Stanowisko Sławomira Kosakowskiego w sprawie wystąpień publicznych Dariusza Dziedzica

Od Sławomira Kosakowskiego otrzymaliśmy pismo, w którym odnosi się do wypowiedzi Dariusza Dziedzica, prezesa ZGD „Siarka Tarnobrzeg”. – link do materiału. Cała treść pisma poniżej.

„W związku z publicznym wystąpieniem p. Dariusza Dziedzica dotyczącym nieprawidłowości w ZDG KS Siarka, który próbuje uwikłać mnie w swoją aferę przekazuje swoje stanowisko w tej sprawie.

Jestem oburzony bezpodstawnymi oskarżeniami pana Dziedzica i groźbami kierowanymi pod moim adresem. Zarazem irytujące jest to, że kolejny aferzysta próbuje skierować oskarżenia i zainteresowanie w moja stronę zamiast wyjaśnić nieprawidłowości i domniemane swoje przekręty. Sugestia, że interesuje mnie dorabianie na boku prezesa Dziedzica jest po prostu śmieszna, aczkolwiek takie działanie w mojej ocenie to skandal.

Z uwagi na to, że jak słusznie zauważył pan Dziedzic zapoznałem się z częścią dokumentów dotyczących ZDG KS Siarka, z których wynikają dużo poważniejsze nieprawidłowości niż omawiane w mediach, oraz z powodu tego, że pan Dziedzic nie miał oporów przed bezpodstawnymi medialnymi oskarżeniami i groźbami wobec mojej osoby, jednocześnie twierdząc, że jest bez skazy wzywam go publicznie do spotkania w obecności mediów lokalnych, w czasie którego będzie mógł się wypowiedzieć na temat zgromadzonych przeze mnie materiałów na temat nieprawidłowości w kierowanej przez niego firmie. Aby ułatwić panu Dziedzicowi podjęcie decyzji i przygotowanie się do spotkania wspomnę, że chodzi o antydatowanie dokumentów, poświadczanie nieprawdy w dokumentach, oraz fakturowanie i pobieranie opłat za towary lub/i usługi które nie istniały.

Ze zgromadzonych dokumentów wynika wysoce uzasadnione podejrzenie poważnych nadużyć, więc p. Dziedzic będzie mógł bez żadnych przeszkód w trakcie spotkania oddalić wszelkie zarzuty i udzielić wyjaśnień.

Na koniec pragnę zauważyć, że nie planowałem publikacji bądź publicznej debaty na temat tych materiałów, oraz nieprawidłowości jednak działania i słowa pana Dziedzica zmusiły mnie do zmiany decyzji.

Sławomir Kosakowski”

foto:archiwum

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gosc
4 lat temu

A kiedy zajmie sie tym prokurator ????????

Dorian
4 lat temu

Dziedzic jest skompromitowany,a jako prezes nieudolny, powinien odejść i przestać w końcu robić smród wokół Siarki!

Dromlin
4 lat temu

Kosakowski, stary krętaczu od Kiełba…

franek
4 lat temu

kossakowski idz z tym do porokuratora,a nie piszesz jakies odniesienia ,masz papiery to wal smiało tam gdzie trzeba .W dooopie byłes i wiesz co widziałes,pisac to można wszystko ,tak mi powiedział szalony antek M WCZORAJ PRZY WÓDCE

Wicio
4 lat temu

Jaki cel ma przedsiębiorca z innego odległego miasta w opluwaniu miejscowych, rzucaniu „aferami” bez pokrycia??? Klub Siarka Tarnobrzeg to oczko w głowie urzędującego prezydenta, który robi wszystko aby go zniszczyć lub maksymalnie utrudnić mu byt nawet przy współudziale obcych. Osoba ta swoimi „rewelacjami” pomogła na pewno oczernić poprzednią władzę i przy okazji wygrać Kiełbowi wybory.

gosc
4 lat temu

Ile to zycie byloby spokojniejsze w tym miasteczku gdyby nie bylo takich balastow jak pilka nozna w II lidze tylko w a klasie ,kosz w III lidze polamatorski i inne fanaberie ktore tylko dnenuja buz=dzet a tak naprawde niczego nie daja. Ktos powie to rozrywka jedyna w miescie ?hahah jedz na prawdziwy mecz do Krakowa,Rzeszowa na siatke,i juz bedzie rozrywka.A Tarnobrzeg to ma byc spokojne powiatowe miasteczko.Prowadzone tanim kosztem i dbajace o podstawowe rzeczy mieszkancow aby zylo sie stabilnie,bezpiecznie i czysto.No i cieplo.

Karo
4 lat temu
Reply to  gosc

Mierzysz bardzo nisko.
Spokój by był w mieście, gdyby rządził nim sprawny manager, a nie zawistny zaściankowiec w jaskrawych krawatach…

fanatyk
4 lat temu
Reply to  Karo

też tęsknię za zapachem jajecznicy 😉

Lopez
4 lat temu
Reply to  fanatyk

A Grzesiek ci nie usmaży?

Btw, za ten bełkot też kiedyś odpowie.

Zuzu
4 lat temu
Reply to  gosc

Z pewnością większym balastem dla miasta jest EDUKACJA, to dopiero zbyt duża kotwica. A poziom, że hoho! Widać to na ulicy. Dzieciaki rozwydrzone i chamskie, a pnie nauczycielki napuszone i wszechwiedzące Damusie. Jakie kształcenie taka elita.

Brawo !
4 lat temu

Sławomir ! Sławomir ! Sławomir ! Sławomir !

adamiak
4 lat temu

celem poznania prawdy dobrze by było zobaczyc debate Dziezic-Kossakowski i co kto ma do powiedzenia ;

rozsądny
4 lat temu

Za „edukację” czyli pensyjki i przywileje nauczycieli płacimy wszyscy. Ok. 100mln złotych rocznie. Na cały sport w mieście(zawodowy i amatorski) idzie ok 1 mln zł. Więc mówiąc o oszczędzaniu w mieście i wielu ważnych wydatkach zabierając piłce czy koszykówce, w sumie kilkaset tysięcy (skazując ich na to na degradacje) a nie ruszając oświaty jest mega świństwem i tyle w tym temacie. Kiełb i inni jego towarzysze ciągle powtarzają że nie stać nas na II ligę i ekstraklasę. A stać nas na przepłacanie oświacie? Kiełb i Kociuba dobrze wiedzą jak jest źle gdyż sami o tym głośno mówili. I co z tego wynikło? Nadal nie zlikwidujemy żadnej szkoły czy przedszkola pomimo że w niektóre są zapełnione w 50%. Cóż począć jak ktoś ma ikrę zamiast jaj.

Lopez
4 lat temu
Reply to  rozsądny

W końcu głos rozsądku!

Ola
4 lat temu

A niech się wreszcie ktoś zapyta jakie nagrody są wypłacane naczelnik Oświaty niejakiej Kociupie???!!!
Co pół roku bierzę po 6 tysiaków i to jest w porządku??? A za co ona to bierze??? A że Konradek Kociupa dostał robotę w Osirze (jest obecnie na warunkowym) to też dobrze??? To dopiero jest tałatajstwo i qrestwo!!!

999
4 lat temu

PAN KOSAKOWSKI! JEST NAKRĘCANY PRZEZ G.K. CO ZA WSTYD.JOLKA TEŻ DORZUCA.PANIE KOSAKOWSKI MAM PYTANIE: DOSTAŁ PAN PIENIĄDZE OD U.M. TARNOBRZEG? CZEMU TAKI FACET SZUKA W TARNOBRZEGU? JAK NA RAZIE DOSTAJE PAN LANIE ZA SWOJE GŁUPIE WYPOWIEDZI! LEKARZA PAN ZMIENIŁ? KTO PANA NAKRĘCA? G.K. CZY JOLKA?

Frank
4 lat temu

Komu zależy na zamykaniu szkół? Ciągle ten temat jest wyciagany. Mi odpowiada fakt że dzieci mają dobre warunki nauczania. U mojego syna jest 28 uczniów w klasie i sądzę że powinno być o dziesięć mniej wiec jeszcze mamy do czego dążyć idealnie nie jest. Mieszkamy w powiatowym mieście gdzie jest dosyć spokojnie i bezpiecznie i dobra edukacja rekompensuje nam zasciankowosc. Gdy szkoły będą marne to i atutów na mieszkanie tu będzie mniej.

17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x