Tarnobrzeg: Obcokrajowiec podejrzany o molestowanie pracownicy

Obcokrajowiec pracujący w jednym z tarnobrzeskich lokali serwujących m.in. kebab, został aresztowany. Jest on podejrzany o molestowanie seksualne nieletniej pracownicy lokalu.

– Prowadziliśmy czynności w tej sprawie – mówi portalowi NadWisłą24.pl nadkomisarz Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy policji w Tarnobrzegu, po więcej informacji odsyłając nas do Marty Mruk – Walczyk, prokuratora rejonowego w tarnobrzeskim sądzie okręgowym.

Szefowa prokuratury potwierdziła jedynie, że w tej sprawie prowadzone jest postępowanie. – Został uwzględniony wniosek prokuratora o tymczasowy areszt – powiedziała.

foto: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Agnes
4 lat temu

znam go dobrze, bo sprzedał mi pluton

Frank
4 lat temu

Jeszcze jest ich w Polsce za mało aby mogli całymi grupami wprowadzać swoje zwyczaje na ulicach. Samo molestowanie jest akurat dość powszechnym zjawiskiem wśród szefów i innych decyzyjnych. Pech chciał że trafiło na pracownika kebaba. Ciekawe jaki będzie sądowy finał tej sprawy.

kuba
4 lat temu

zaścianek! tylko molestowanie..!

Ten który wie
4 lat temu

Prawda jest taka, że dziewczyna została zgwałcona, wcześniej sprawca się przed nią obnażał i zachęcał do seksu. A nikt nie napisał, że to osobnik pochodzenia arabskiego tylko „obcokrajowiec”.

Nabijać na pal to ścierwo muzułmańskie!

A poprawność polityczna tygodnia niestety zwyciężyła…

niewidoczny
4 lat temu

W którym lokalu do tego zaszło ?

tbg
4 lat temu
Reply to  niewidoczny

na ul.Sienkiewicza niedaleko sądu

Eee
4 lat temu
Reply to  tbg

Kleopatra?

tbg
4 lat temu
Reply to  Eee

Tak

Arnold
4 lat temu

Sie zobaczy ktory lokal bedzie niedlugo zdemolowany przez bojowki kiboli.

Xas
4 lat temu

Swoją drogą jak mógł zatrudniać nieletnią ? na to czasami też nie ma art. ?

Dorian
4 lat temu

dobrze, ze ten portal poki co nie jest jeszcze w szwabskich szponach jak 90% polskich mediów, bo bysmy sie nie dowiedzieli, ale i tak ktoś tu zataja prawde o gwałcie, bo za molestowanie nie dostałby sanek.

marcin
4 lat temu

kiedys byłem tam z kolezanka ciagle zerkał na nią tym swojym ciapatym ryjem a zresztą ona tez miała na niego chetke kreciła dupa jak by cieczke miała

Janusz
4 lat temu
Reply to  marcin

bo takie są w większości Polki. Od Polaków wymagają żeby zarabiał nie wiadodmo ile, a jak widzą pierwszego lepszego ciapatego,murzyna, Hiszpana, Włocha to dostają szajby i rozkładają nogi jakby jutra miało nie być.

Łysy
4 lat temu
Reply to  Janusz

Bóg im dał przystojność i umiejętność bajerowania natomiast my polscy faceci z przystojnością i bajerowaniem wypadamy słabo na tle tych tzw.południowców i dlatego tak jest a polskie baby wiadomo albo wygląd albo kasa a najlepiej jedno i drugie.

marcin
4 lat temu

teraz czekac co w „kubanicie”sie stanie,potepiam tych zboczonych smierdzieli ale wiem jak laski maja cieczke jak sie ucza tam tanczyc tragedja istna tragedja a to dopiero poczatek;/prac po ryju i gonic tych capów

marcin
4 lat temu

wystarczy zobaczyc co sie dzieje w uk dobrego chłopaka zostawi dla włocha przypadki z mojej rodziny ludzie to jest tragedja!albo wakacje przygodowe romanse z brudassamii,mi jak moja przyszła powiedziała ze miała z takim romans to wykopałem na zbity pysk!!!!!!!!!!!

moro
4 lat temu

tych cweli z brudna morda powinno sie kastrowac

Zoroo
4 lat temu

Pamiętacie manifestacje sprzed kilku miesiecy w Tbg ? Jak zwykle narodowcy mieli rację.
Ciekawe jak się teraz odniosą do tego Ci, którzy wtedy tak wylewali swoje płacze i żale, że to był marsz „rasistów, ksenofobów, kiboli”

ROCKY
4 lat temu

jk mozna zatrudnic osobe nie pełnoletnią??

poszukaj w internecie
4 lat temu
Reply to  ROCKY

„Zgodnie z przepisami kodeksu pracy młodociany, czyli osoba, która ukończyła 16 lat, a nie przekroczyła 18. roku życia, może być zatrudniony na podstawie umowy o pracę przy wykonywaniu lekkich prac. Zalicza się do nich takie, które nie powodują zagrożenia dla życia, zdrowia i rozwoju psychofizycznego młodocianego, a także nie utrudniają wypełniania obowiązku szkolnego. „

elcze
4 lat temu

ale macie tutaj mowe. czy ktos juz pomyslal, gdy jest polak za granica, to tez jest cudzoziemczym? wzorowo sie tez zawsze nie zajmuje.

gość
4 lat temu

Proszę was, nauczcie się poprawnej pisowni, tyle tu byków, że oczy bolą.

23
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x