Tarnobrzeg: Pijany mężczyna dusił i zaatakował nożem swoją partnerkę

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 38–letni mieszkaniec Tarnobrzega. Mężczyzna podczas kłótni zaatakował kobietę kuchennym nożem, dwukrotnie ją raniąc.

We wtorek dyżurny policji został powiadomiony o pobiciu kobiety. Ze zgłoszenia wynikało, że poprzedniej nocy została ona dotkliwie pobita przez swojego pijanego partnera. Widok jaki zastali policjanci na miejscu był przerażający, pokrzywdzona miała na ciele rany cięte, zasinienia spowodowane podduszaniem oraz liczne krwiaki. Wezwani ratownicy medyczni udzielili kobiecie pomocy.

Podczas czynności funkcjonariusze ustalili, że 38–latek wszczął awanturę podczas której ubliżał kobiecie. Potem ją pobił i ranił kuchennym nożem. Sprawca obawiając się konsekwencji uciekł i ukrywał się przed policjantami. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Następnego dnia kryminalni zatrzymali podejrzanego na terenie powiatu sandomierskiego. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Prokuratorskie przesłuchanie dało podstawę do przedstawienia sprawcy dwóch zarzutów.

Biorąc pod uwagę brutalność podejrzanego oraz to, że w przeszłości mężczyzna był notowany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, sąd przychylił się do wniosku prokuratora, stosując wobec 38–latka tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy.

foto&źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
4 lat temu

Zasrany damski bokser. Alkohol jak widać nigdy nie był i nadal nie jest dla wszystkich. Tym co nie potrafią zachować się po alkoholu powinni ustawowo wszywać dobrodziejstwo i kontrolować aby dziad tego nie wydłubał. Będzie spokój.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x