Kibice charytatywnie czyli Wielki Finał VII edycji akcji „Siarkowcy Dzieciakom” (fotoreportaż oraz video HD)

Już po raz siódmy Stowarzyszenie „Złota Siarka” zorganizowało akcję charytatywną „Siarkowcy Dzieciakom”. W obecnej edycji pomoc skierowana jest do dwóch placówek tarnobrzeskich Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Środki jak zawsze kibice zbierali do okazjonalnych puszek, które już w grudniu ubiegłego roku pojawiły się w tarnobrzeskich lokalach. Zbiórka pieniędzy odbywała się również w trakcie niedzielnego finału, poprzez zakup gadżetów związanych z ruchem kibicowskim jak i licytacje atrakcyjnych przedmiotów, wśród których obok prac przekazanych przez podopiecznych warsztatów, znalazły się również m.in. meczowe koszulki piłkarzy Siarki, piłka z podpisami reprezentantów Polski po wygranym meczu z Islandią, medal wicemistrzostwa Polski GKS-u Bełchatów z sezonu 2006/2007 czy rękawice bokserskie z autografem Mistrza Świata Andrzeja Fonfary. Wszystkie przedmioty znalazły swoich nabywców, a pieniędzy na szczytny cel nie szczędzili zarówno kibice jak i rodzice, którzy przyszli tego dnia dopingować swoje pociechy w turnieju piłkarskim, zorganizowanym w ramach Wielkiego Finału.

W piłkarskich zmaganiach chłopców z roczników 2003 i 20006 udział wzięły ekipy Siarki Tarnobrzeg, Wisłoki Dębica, Wisły Sandomierz, Akademii Piłkarskiej z Mielca oraz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. O zwycięstwie w turnieju decydowały rzuty karne. W roczniku 2003 triumfowali chłopcy z Wisły Sandomierz zaś w roczniku 2006 z KSZO. Oprócz okolicznościowych dyplomów i pucharów, wręczono również wyróżnienia indywidualne.

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content