Stowarzyszenie „Złota Siarka” akcjonariuszem Siarki Tarnobrzeg S.A. (video HD)

Do pomocy znajdującej się w bardzo trudnej sytuacji finansowej Siarki Tarnobrzeg czynnie włączają się kibice tarnobrzeskiej drużyny. Jedną z jej form jest zakup akcji drugoligowego klubu przez Stowarzyszenie „Złota Siarka”.

Akcję stowarzyszenie kupiło dzięki zaangażowaniu własnych środków oraz zbiórce internetowej, zorganizowanej wśród kibiców Siarki. Uroczyste przekazanie certyfikatu potwierdzającego zakup akcji odbyło się podczas niedzielnego finału VII edycji akcji „Siarkowcy Dzieciakom”.

– W imieniu zarządu i rady nadzorczej jest nam bardzo miło, że kibice włączyli się czynnie w życie klubu, będą mieli głos w klubie i będą wspólnie z nami decydować o przyszłości klubu – mówił Dariusz Dziedzic, prezes Siarki Tarnobrzeg S.A.

– Chcemy mieć głos w Siarce, powiedzieć swoje parę groszy. Jesteśmy kibicami, jako Stowarzyszenie uważamy się również za przedstawicieli kibiców, także myślę, że to było naturalne, że chcemy mieć swój głos w tym wszystkim – mówił Wojciech Doktor, prezes Stowarzyszenia „Złota Siarka”.

foto: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
op
7 lat temu

panie dziedzic niech pan nie fotografuje się na tle firmy TAURON BO dostaniesz od nich po tyłku-wielce szanowny naciągaczu

Janusz
7 lat temu

jak wygląda sytuacja finansowa? piłkarzom wypłacono zaległości?

gosc
7 lat temu

Ogolone glowy maja glos hahahhahahahaha Jeden hahahhahahhahah.Zenada .Oj naiwni naiwni naiwni.Ze tez ziemia polska takich debi….nosi .

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content