12.03 (sobota) Grupa MoCarta w Tarnobrzegu – bilety już w sprzedaży

Muzykę „poważną” uczynili „niepoważną”. Z klasycznego kwartetu smyczkowego – zrobili kabaret. Z koncertu – skecz. A wszystko to z klasą, gustem i dużą dawką dobrego humoru. Grupa MoCarta wystąpi w Tarnobrzeskim Domu Kultury w sobotę 12. marca br.

Słynny kwartet smyczkowy zaprezentuje w Tarnobrzegu swój program na dwudziestolecie. Tak, tak – Grupa MoCarta istnieje już od 20 lat. I tę okrągłą rocznicę urodzin obchodzi koncertując w całym kraju i za granicą. 12 marca zawita do Tarnobrzeskiego Domu Kultury. Artyści przyjadą do Tarnobrzega tuż po występach we Francji.

Zaprezentują program pod wszystko mówiącym tytułem: „20-lecie Grupy MoCarta. Dzieła wybrane”. Jak sami muzycy wyjaśniają, niektórzy widzowie, z racji młodego wieku, mogą nie znać starszych skeczy, a zatem w programie znajdą się także i te sprzed 20, czy kilkunastu lat. Będą również nowsze, znane już chyba wszystkim i bardzo lubiane, ale i te mniej popularne.

Występ Grupy MoCarta w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbędzie się w sobotę 12 marca o godzinie 19.30. Bilety w cenie 60 zł można kupić w Dziale Organizacji Imprez TDK, pokój 47.

info:rd

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
FFF
7 lat temu

Ale te 60zł to dopłacają jak się przyjdzie na tą szmirę ?

1.Moralnego niepokoju 60zł

2, Gr Mozarta 60zł

Ad2. Cyt „Nie mylmy szamba z perfumerią”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content