Tarnobrzeg: Chciał wejść na koncert disco polo a włamał się do sklepu

Niefortunną pomyłkę zaliczył 24 – letni mieszkaniec Tarnobrzega, który wyrzucony z koncertu disco polo, postanowił mimo wszystko wrócić na występ swoich ulubieńców. Niestety mężczyzna był mocno pijany i pomylił wejście na koncert z witryną sklepu z farbami.

24-latek postanowił wrócić na imprezę przez okno. Wspinając się po rynnie, dostał się na daszek i wybił okno, ale nie udało mu się upewnić, do jakiego wszedł pomieszczenia ponieważ włączył się alarm. Spłoszony włamywacz uciekł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci przedstawili mu zarzuty za włamanie do sklepu i uszkodzenie mienia o wartości 750 złotych.

Prokurator zastosował wobec 24-latka środek zapobiegawczy w postaci grzywny oraz naprawienia szkody. Za popełnienie przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności od 1 do lat 10.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
anty DP
4 lat temu

Disco-Polo ryje banie 😀

Sz
4 lat temu
Reply to  anty DP

Raczej wóda 🙂

Przez twe oczy zielone oszalałem
4 lat temu

Prawdziwy fan Zenka zrobi wszystko żeby dostać sie na koncert.

Ludzie mowią że po nocy wstaje dzień
4 lat temu

Los przekorny znowu miłość da parapapapaa aaaa

Janusz
4 lat temu

Maxim to jedyny dobry klub w tym mieście, gdzie pokolenie trzydziestolatków może się dobrze zabawić i nie zamykają o 1szej, zabawa trwa do rana i tak ma być. Mam dobre wspomnienia z tego miejsca bo zawsze udaje mi się tam coś zarwać hehe

Januszka
4 lat temu

Janusz co tam zarywasz ty stary byku, chyba powinieneś płacić już bykowe, chyba, że bzykasz bez pukania.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x