Tarnobrzeg: W walentynki na targi ślubne

Kilkudziesięciu wystawców będzie uczestniczyło w I Targach Ślubnych organizowanych przez Tarnobrzeską Agencję Rozwoju Regionalnego. Do Tarnobrzeskiego Parku Przemysłowo Technologicznego przyjadą przedsiębiorcy m.in. z Sandomierza, Mielca, Stalowej Woli, Łańcuta, Krosna oraz Rzeszowa.

Nie zabraknie również kilkunastu przedstawicieli Tarnobrzega. – Mamy blisko sześćdziesięciu wystawców, co poświadcza, że zainteresowanie tego typu działaniami jest pożądane i cieszy się dużym zainteresowaniem. W gronie tym są hotele i restauracje, salony sukni ślubnych, fryzjerzy, wizażyści, floryści oraz dekoratorzy. Liczną grupę stanowią także fotografowie i firmy dekoratorskie – mówi Bogusław Kobyłecki, dyrektor TPPT.

To pierwsze Targi Ślubne w Tarnobrzegu, choć jak podkreśla Anna Wach, prezes TARR, organizowane z dużym zaangażowaniem i nastawieniem na profesjonalizm. Stąd o stoiska wystawiennicze zadba krośnieńska firma Tetrix, która jest liderem w tej branży. Za scenę, światło i nagłośnienie odpowiada Czak Music Tarnobrzeg. Targi są objęte patronatami medialnymi, a dodatkowo reklamuje je Jagoda Judzińska, popularna modelka z V edycji programu Top Model.

Nie zabraknie również atrakcji towarzyszących – to wykłady tematyczne z liderami branży fryzjerskiej i kosmetycznej, które odbywać się będą w sali konferencyjnej, show fryzjersko-wizażowe, koncert gwiazdy wieczoru, pokaz tańca, konkursy, prezentacje zespołów weselnych oraz degustacje. Uruchomiona zostanie „Kawiarenka dla zakochanych”, a w niej pełne miłości smaki będzie serwowała Aleksandra Weryńska, właścicielka hotelu Anna w Wielowsi.

Targi umożliwią zwiedzającym, w tym przyszłym parom młodym, poznanie trendów obowiązujących w modzie ślubnej, dlatego jednym z punktów programu będzie Gala Ślubna. Stąd też niepowtarzalna okazja do zaistnienia w branży modelingowej. Kasting na modeli i modelki odbędzie się 5 lutego br. w godz. od 15 do 20 w Atelier GA MON w Tarnobrzegu. Serdecznie zapraszamy!

Targi odbędą się 14 lutego w godz. od 10 do 18, TPPT al. Warszawska 227, szczegóły dotyczące wydarzenia na stronie www.tarr.pl oraz na profilu społecznościowym FB – I Targi Ślubne TARR.

Prezentujemy listę wystawców (którzy już potwierdzili swój udział) według miejscowości.

Tarnobrzeg: Profesjonalne Studio Urody No1, Hotel „Anna”, Recman, Salon Ślubny Dalida, Dom Weselny, Kwiaciarnia „Gosia”, Restauracja „Anser”, Meganadruki – Selfomat, FHU Astra, Pracownia krawiecka „Szyk”, Studio Kosmetyczne Coco, DI JESUS BY COCO STUDIO FELIX LR health&beauty.
Sandomierz: Gi-Gant Bajla Sandomierz, Rezydencja Sandomierska, Sklep Sandra, Akademia Tatuażu i Urody, Pensjonat „Pod Pieprzówkami”, LuxBut, Bukieciarnia Anna Świerkula, Adam Jaskot Fotografia, Hotel, Restauracja „Pod Ciżemką”, Air lekka Fotografia Roman Śmiechowski.
Stalowa Wola: Szast-Prast Fotografia Ślubna, Dekoracje Ślubne „Rosalinda”, Moda Ślubna „Szyk”, Mary Kay Cosmetics, Balonowa Fotka, LT Studio, „Gentlemean” Moda Męska S.C.. Pole&Roll
Rzeszów: Studio Mody „Pilar”
Łańcut: Vipo Krawcy
Krosno: Jubiler Jaracz
Baranów Sandomierski: Zespół Zamkowo-Pałacowy w Baranowie Sandomierskim
Agatówka: Agencja Artystyczna Maciej Osuch, Iskra Film
Gorzyce: Studio Foto Piotr
Dwikozy: Dwór Dwizkozy
Suchy Las: Kilian Master Smak
Pysznica: Bakpol 2
Koprzywnica: IM Dekoracje
Czarna: Redsky Studio

Info:Targi Ślubne TARR

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content