Kalendarz imprez na rok 2016 oraz sprawy bieżące – zapraszamy na transmisję konferencji prezedenta Kiełba (video)

Kalendarz imprez na rok 2016 oraz sprawy bieżące – to tematy wtorkowej konferencji prasowej, zwołanej przez prezydenta Tarnobrzega. Transmisja konferencji rozpocznie się około godz.12. Zapraszamy

Mniejsza wydajność komputera, przeciążony serwer lub wolniejszy internet mogą wpłynąć negatywnie na jakość odbioru. Z góry przepraszamy za ewentualne problemy techniczne.

Retransmisja konferencji dostępna będzie około 1-2 godziny po jej zakończeniu.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Postawie mu pomnik
4 lat temu

Sławomir ! Sławomir ! Sławomir !

promocja
4 lat temu

No tak prezydent proponuje imprezy na cały rok a nawet nie zna zespołów i solistów z tbg. Teraz pasowało by zrobić głosowanie jaką muzykę by chcieli usłyszeć mieszkańcy tbg-u jak dobrze pamiętam była lub jest fajna kapelka regge zwana Dusza i solista który śpiewał piosenkę o klubie i mieście z tbg-u ale czy zagra to jest dopiero pytanie? Co do oświaty raczej nie myślcie tylko działajcie bo coraz więcej ludzi młodych nie chce pracować w tbg-u a którzy chcą to nie ma dla nich pracy. A powody są takie że nie ma na to pieniędzy lub pracodawcy nie wypłacają poborów. A miasto jest zadłużone i z czego tu się cieszyć. Na samych reklamach nasze życie się nie poprawi a tu był temat reklamowania miasta i znowu tę pomysły są spóźnione.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x