14.02 (niedziela) „O miłości” – występ muzyczny z okazji Walentynek

Koncert walentynkowy „O miłości” w wykonaniu Marzeny Michalczyk (wokal), Przemysława Noga (słowo), Marcina Kurcz (piano), odbędzie się 14 lutego br. (niedziela), o godz. 16 w Sali Rycerskiej zamku w Sandomierzu. Koncert jest zorganizowany w ramach akcji „100 % Sandomierza za 50%”. Wstęp wolny.

Akcja koncertu toczy się w delikatnym półmroku sceny z nastrojowym blaskiem świec. Na scenie znajdują się 3 osoby. Akompaniator (pianino, gitara klasyczna), solistka oraz konferansjer/aktor.
Solistka i konferansjer nawiązują ze sobą miłosny dialog. Przeplatające się słowa piosenek, ze słowem mówionym łączą się i przedstawiają różne aspekty tego najpiękniejszego, a zarazem najtrudniejszego uczucia.
Miłość jako błogosławieństwo czy miłość jako udręka?
Niespełniona miłość werterowska – wyidealizowane uczucie, czysta i szlachetna miłość platoniczna, miłość dojrzała, miłość jako choroba psychiczna?
W programie wykonanym przez krakowskich artystów usłyszą Państwo piosenki między innymi Michała Bajora, Marka Grechuty, Agnieszki Osieckiej oraz fragmenty poezji i prozy poruszające tematykę miłosną.
Uroczystą, romantyczną atmosferę przełamiemy poczuciem humoru nie odbierając prymu gorącej miłości.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x