Tarnobrzeg: Bezpłatną linią specjalną pojedziesz na Targi Ślubne

W dniu I Targów Ślubnych TARR (niedziela 14 lutego br.) uruchomiona zostanie bezpłatna linia specjalna, która z terenu miasta dowodzić będzie zwiedzających do Tarnobrzeskiego Parku Przemysłowo Technologicznego. Przewoźnik zapewnia również kurs powrotny. Pierwszy kurs zaplanowano o godz.9.20 z przystanku przy ul. Kazimierza Wielkiego.

ROZKŁAD JAZDY: rozklad_jazdy

**************

Kilkudziesięciu wystawców będzie uczestniczyło w I Targach Ślubnych organizowanych przez Tarnobrzeską Agencję Rozwoju Regionalnego. Do Tarnobrzeskiego Parku Przemysłowo Technologicznego przyjadą przedsiębiorcy m.in. z Sandomierza, Mielca, Stalowej Woli, Łańcuta, Krosna oraz Rzeszowa.

Nie zabraknie również kilkunastu przedstawicieli Tarnobrzega. – Mamy blisko sześćdziesięciu wystawców, co poświadcza, że zainteresowanie tego typu działaniami jest pożądane i cieszy się dużym zainteresowaniem. W gronie tym są hotele i restauracje, salony sukni ślubnych, fryzjerzy, wizażyści, floryści oraz dekoratorzy. Liczną grupę stanowią także fotografowie i firmy dekoratorskie – mówi Bogusław Kobyłecki, dyrektor TPPT.

To pierwsze Targi Ślubne w Tarnobrzegu, choć jak podkreśla Anna Wach, prezes TARR, organizowane z dużym zaangażowaniem i nastawieniem na profesjonalizm. Stąd o stoiska wystawiennicze zadba krośnieńska firma Tetrix, która jest liderem w tej branży. Za scenę, światło i nagłośnienie odpowiada Czak Music Tarnobrzeg. Targi są objęte patronatami medialnymi, a dodatkowo reklamuje je Jagoda Judzińska, popularna modelka z V edycji programu Top Model.

Nie zabraknie również atrakcji towarzyszących – to wykłady tematyczne z liderami branży fryzjerskiej i kosmetycznej, które odbywać się będą w sali konferencyjnej, show fryzjersko-wizażowe, koncert gwiazdy wieczoru, pokaz tańca, konkursy, prezentacje zespołów weselnych oraz degustacje. Uruchomiona zostanie „Kawiarenka dla zakochanych”, a w niej pełne miłości smaki będzie serwowała Aleksandra Weryńska, właścicielka hotelu Anna w Wielowsi.

Targi umożliwią zwiedzającym, w tym przyszłym parom młodym, poznanie trendów obowiązujących w modzie ślubnej, dlatego jednym z punktów programu będzie Gala Ślubna. Stąd też niepowtarzalna okazja do zaistnienia w branży modelingowej.

Targi odbędą się 14 lutego w godz. od 10 do 18, TPPT al. Warszawska 227, szczegóły dotyczące wydarzenia na stronie www.tarr.pl oraz na profilu społecznościowym FB – I Targi Ślubne TARR.

 

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x