Mnóstwo osób odwiedziło I Targi Ślubne w Tarnobrzegu (fotoreportaż)

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się I Targi Ślubne, zorganizowane przez Tarnobrzeską Agencję Rozwoju Regionalnego. Targi odbyły się w niedzielę, w Tarnobrzeskim Parku Przemysłowo-Technologicznym w Zakrzowie.

Swoją ofertę prezentowało ponad 50 wystawców, zarówno z Podkarpacia jak i z województwa świętokrzyskiego. Gama oferowanych usług była bardzo szeroka, poczynając od stylistów ślubnych, fotografów, zespołów muzycznych, przez kwiaciarnie, lokale gastronomiczne, po wypożyczalnie luksusowych limuzyn. Modę ślubną prezentowano w ramach pokazów, które odbyły się podczas targów.

Dla odwiedzających targi przygotowano specjalną bezpłatną linię autobusową, na miejscu czekały na nich dodatkowe atrakcje w postaci koncertów i konkursów, w których wygrać można było atrakcyjne nagrody. Nagroda główna, bon w wysokości 500 zł ufundowana przez prezydenta Tarnobrzega trafiła do najlepszego stoiska na targach.

foto: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wodzowa
7 lat temu

Pani na focie 192 ,nie lepiej siasc na piecu?:-D:-D:-D
ogolnie oceniajac z przedstawionego fotoreportazu to brawa za odwage dla przybitych,smutnych modelek ze wdzialy te podomki oraz body z dziurawymi falbankami,daly ptakom uwic gniazdka i poplatac wlosy,wyciapano im twarze elegancko jak na targi slubne przystalo. Brawa dla slodkosci,tort zielono niebiesko morski kolorystyczny bardzo fajny,inne slodkie przekaseczki mm mniam pewnie,wygladaja na pewno lepiej niz kiecki na modelkach. Fajna kiecke ma za to manekin f.170. 🙂
Hmmm nie wiem na co sie zdecydowac po tak wspanialych targach a raczej przedstawionych propozycjach. Chyba lepszy bedzie konkubinat lub staropanienstwo.

hans
7 lat temu

Pompownie Tarnobrzeskiego balonu trwa.Obiektywnie Tarnobrzeskie targi ślubne to wielka klapa,w sumie to nie było nic konkretnego.Brak szatni, potężny gorąc na hali,i ciasnota.Prezentacja zespołów muzycznych haha parodia dwa zespoły i solistka z topmodel która nie umie śpiewać.Hujnia totalna

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content