Tarnobrzeg: Policjanci zatrzymali poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania

Tarnobrzescy policjanci podczas kontroli zatrzymali 24-letniego mieszkańca Dębicy, który był poszukiwany listami gończymi. Mężczyzna jechał na mecz piłki nożnej do Zabrza, a trafił do policyjnej izby zatrzymań.

W sobotę po godz. 9, patrol prewencji zauważył na jednej z ulic Tarnobrzega kolumnę samochodów. Podczas kontroli okazało się, że są to kibice, którzy jadą na mecz piłki nożnej do Zabrza. Funkcjonariusze postanowili wylegitymować mężczyzn. Okazało się że jeden z kontrolowanych, to 24-latek poszukiwany europejskim nakazem aresztowania.

Pierwszy list gończy za nim został wydany w 2015 roku przez Prokuraturę Okręgowa w Rzeszowie za udział w bójce. W tym samym roku wydano zarządzenie o poszukiwaniu 24-latka w celu ustalenia miejsca pobytu połączone z nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. W związku z tym, że mężczyzna mógł ukrywać się poza granicami kraju, sędzia zdecydował o wydaniu Europejskiego Nakazu Aresztowania. Mężczyzna trafił do aresztu śledczego.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
4 lat temu

Bohaterowie kurwa… Napewno grozny z niego bandzior… wkoncu nosil barwy klubowe

Bill
4 lat temu

Tak, bo Europejskie nakazy aresztowania wydaje się za noszenie barw klubowych

Janusz
4 lat temu

Pisze Ci ze udzial w bojce 😉

eftalo
4 lat temu

za udział w bójce europejski nakaz aresztowania ,nakaz doprowadzenia i masa innych rzeczy.A to wszystko tylko dlatego że nie stawił się przed tą zas..ną psiarnią i prokuraturą o jakiś debilny zarzut udziału w bójce.I jak tu szanować policję jak oni za byle co robią z człowieka bandziora i stosują takie środki jakby co najmniej był mordercą ,złodziejem i czymś najgorszym.Je..ać taki system i wychodzi że miał rację że się nie stawił ,źle zrobili że jechali przez środek miasta

Don Ojciec Chrzestny
4 lat temu

Hmmm wydaje mi się ze jeżeli w grę wchodzi zakład karny to musiał mieć coś więcej za uszami niż tylko głupia bójka…czułbym sie pewniej gdyby zamknęli pedofila psychopatę a nie jego… nie zapominajmy ze prawo jest dla ludzi lecz nie zawsze po ich stronie!

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x