Tarnobrzeg: Czas na derby!

Już w sobotę, 5 marca, na Stadionie Miejskim w Tarnobrzegu prawdziwe święto, mecz pomiędzy miejscową Siarką a Stalą Stalowa Wola. Derbowy pojedynek inaugurujący rundę wiosenną rozpocznie się o godz.14.

Ostatnie derby na stadionie miejskim w Tarnobrzegu, w sezonie 2014/15 wygrała Siarka 2:1, po bramkach Marcina Truszkowskiego w 79 i 83 minucie. Jedynego gola dla gości strzelił w 15 minucie Kamil Jakubowski.

Triumf Siarki nad Stalą oglądał komplet publiczności, w tym zorganizowana grupa kibiców Stali, których zabraknie w sobotę, z powodu kary nałożonej przez Komisję Dyscyplinarną PZPN na klub ze Stalowej Woli. Atmosfera na trybunach 21. marca 2015 roku była bardzo gorąca

W rundzie jesiennej obecnego sezonu Siarkowcy zremisowali w Stalowej Woli 1:1. Bramkę dla Stali strzelił w 47 minucie Tomasz Płonka, wyrównał zaś w 81 minucie Marcin Stefanik